środa, 29 marca 2023

Utrzymanie zieleni w spółdzielni

Właśnie zauważyłem, że spółdzielnia jeździ po osiedlu i zabiera paliki stabilizujące drzewka posadzone kilka miesięcy temu - widocznie są im potrzebne gdzie indziej, ale to zdecydowanie za szybko - jeszcze te drzewka potrzebują stabilizacji.!

Pewnie choodzi o to zeby drzewka zostaly zniszczone./

Oczywiscie,ze za wczesnie. A po za tym zaraz wiosna zostana skoszone bo ci co kosza nie patrza ze rosnie krzak czy mlode drzewko. Leca kosiarka na oslep.

Chcecie ogladac drzewaka i zielen to ogladajcie na starych fotografiach Grajewa.

Czy ktos ma nadzor na firmami sprzatajacymi.

Może tutaj mają wpływ na takie zachowanie ceny opału ??

A co masz do nich jakiś problem ?

Ci pracownicy od zieleni niczemu nie so winni. Musza na zlecenie koscic trawe( piec razy w sezonie letnim), przycinac drzewa, ktore wygladaja jak kikuty, bo to jest ich praca i musza jakos odbebnic te 8h. Czy to ma sens , czy nie,jest juz odrebna kwestia, wazne ,ze cos sie dzieje w godzinach pracy. Mnie juz przestaly bawic komedie rezysera Berei, bo to co nam funduje pislamski system jest nie do pobicia !

Dzisiaj pan udawal ze sprzata,chyba po wpisach.Udawal bo mial grabie w reku i przeszedl a pety zostaly.

Specjalisci wybierani przez SMLW w Grajewie w celu pielEgnacji zieleni nie maja pojecia o pielegtnacji, nauczyli sie scinac krzewy i male drzewka tylko na gorze, zostawiaja w srodku krzewow suche , ktore napewno nowych pedow nie wypuszcza i te suche galezie tak pozostaja tylko nie wiem po co.Jesienia firma sprzatajaca zgrabione liscie zostawila na trawnikach, pytam sie po co to zrobila, napewno trawa juz tam nie wyrosnie, bo jest tylko plesn po gnilych lisciach. Kiedy wreszcie zarzad SMLW zabroni uzywania dmuchawy do sprzatania,wszstkie smieci z chodnikow z sola i piaskiem sprzataja na trawniki, dzewka mlode gina a trawa tez nie wyrosnie.,.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.