wtorek, 28 marca 2023

Podwyżka cen chleba

Dziś kupiłam chleb znów 40 gr drożej i.to w lokalnej piekarni ! Dziś na dzienniku podawali że dużo piekarni ma pieczywo na poziomie sprzed 2 lat ! A Grajewo już do przodu bo co podwyżka emerytur i trzynastka ! Co o tym sądzicie?

Wszystko drożeje, bilet autobusowy z Grajewa do Rajgrodu już 16 zł.

Z Radziłowa ze słonecznikiem 6 zł

Informacja z dziennika dotyczyła ceny pieczywa w sejmowej jadłodajni i w przy ministerialnej , a nie w realnym sklepie.

Wszystko drożeje mamy inflację . Przedsiębiorca do biznesu nie będzie dokładać. PrąD, woda ,gaz, przedsiębiorca ma wyższy zus, podatek i na to składa się końcowy produkt, a 13-tki i 14-tki to dosypywanie pieniędzy do spłacania dla pracujących.

Raczej ceny paliw, gazu i prądu...

Nie oglądaj dzienników w całej Polsce ceny pieczywa mocno w górę.

Najlepiej jakby za darmo dawali. Upiecz sama w domu to zobaczysz, może Ci wyjdzie trochę taniej. Wszystko drożeje i nikt się nie pyta czy nam się to podoba czy nie.

A ceny zbóż mocno w dół...

Bułeczki w typowym Andrzeju prawie 2ziko za te ze słonecznikiem, śmiech, wole sama upiec w domu chleb czy bułeczki. Teraz drożyzna a zaraz wszystko będzie groszek jakości bo będą musieli trochę zaoszczędzić. Jak zwykle kto na tym ucierpi? Potencjalny kupujący. Gdyby ten chleb był tak dobry to i zapłaciłabym za niego dyche, ale wcale nie jest rewelacyjny i wole zrobić swoj.

Chleb kupisz dla całej rodziny na 5 złotych ale flaszkę dla siebie za 25 i nie patrzysz że droga

Spełnia się proroctwo którym dawniej babcie i dziadkowie straszyli dzieci, że chleb będzie coraz mniejszy ale za to coraz droższy.

Prezes NBP mowi ze kupuje chlep po 2 zl. Tylko gdzie ???

w telewizji mówiom, w telewizji mówiom....

Kto kupuje dzis chleb? Chleb robi się samemu modyfikując przepis np. nie dodając cukru i innych polepszaczy spulchniaczy.

Prezes NyByPyBy to raczej chleba nie jada, a na pewno go nie kupuje. Chleb drożeje, bo najniższa krajowa idzie do góry, inflacja idzie do góry, rząd rozdaje pieniądze, a później wyciąga je z portfela podatnika.

Telewizyjna propaganda hula aż miło. Znów wskazali WINNEGO. Tym razem są to piekarnie, które w nieuzasadniony sposób podwyższają ceny chleba. Kobieto oglądająca dziennik, pomyśl trochę samodzielnie- skoro wyższe są ceny wszystkiego, co do chleba potrzebne, skoro wzrosła płaca minimalna, która zapłacić trzeba piekarzom, to w jaki sposób ceny mają nie wzrosnąć? Więc to co tvpis wyplata między bajki włożyć trzeba.

Maja okazję się zbogacić sztuczny wymysł że wszystko drożeje specjalnie jest wszystko napędzane ale podwyżek prądu nie widziałem a zboże staniało prawie o 40 % więc skąd te ceny chciwość ludzka nie zna granic

Dziennik? Co to jest? Czy chodzi o Wiadomosci? No coz, jezeli tam szukasz rzetelnej informacji ....

Trzeba Pana Premiera spytać gdzie kupuje jedno kilogramowy bochenek chleba za niecałe 5 zł .

Wczoraj śmietanę kwaśna 18 % 400
ml kupowałam w gamie po 5,40 zł. Tragedia

DoRadka. Zboże jest droższe o ok. 30% niż rok temu, w sierpniu było o 50 do 60 % w zależności od gatunku.

Ja kupuję zwykły chleb 0.5 kg za 3.90
W sklepie koło Biedronki na Dwornej w JBB , najtańszy w mieście i bardzo smaczny i długo leży świeży

Radek puknij ty się w dekiel. Widać że nigdy nie prowadziłeś firmy i nie wiesz jak to działa. Skoro do góry idzie gaz, prąd, wodą, półprodukty i do tego najniższą krajowa wzrasta tak dużo to kto ma za to zapłacić? Właściciel piekarni ze swojej kieszeni żeby trzymać ceny na takim samym poziomie?.. Jak ty byś był właścicielem piekarni w takiej sytuacji to wolałbyś dołożyć od siebie i po paru miesiącach zbankrutować i zwolnić pracowników czy jednak podniósł byś cenę chleba? To chyba logiczne.. Ty i wszyscy, którzy myślą jak ty mają zamknięty umysł i myślą tylko o sobie.

W netto i biedronkach po 2,70

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.