środa, 29 marca 2023

Okna PCV

Witam jakie okna do domu ? Może ktoś poleci dobrą firmę ? Co sądzicie o oknach z firmy ALMIX .

Dobra firma jest okien almix

Kilka lat temu kupiłem walmikske przyszły w terminie i zgodne z zamowieniem i do tej pory zamykają się i otwierają.jedyne co zrobiłem sam to wstawiłem nawiewniki wrębowe bo wentylacja grawitacyjna przestała działać i zaczęła wychodzić wilgoć i to nie była wina okien tylko moja bo nawiewniki mogłem zamówić razem z oknami ogólnie polecam montowałem sam okna na tzw.cieply montaż

Prócz porysowanych ram to ok

Mam te okna, sztuk 4 do tego balkonowe sztuk 5.
Nie polecam. Bardzo nieszczelne już po roku użytkowania. Serwis się pojawił, nieszczelności nie usunął. Wypaczają się. Walka z producentem była bezsensowna. Wypięli się.
Użytkuję już je 10 lat. Generalnie na zimę zaklejamy większe nieszczelności taśmą. Żadne regulacje nie pomagają.

Almix to chyba nie robi okien...

Rok temu kupowałam okna w Plastimecie i jestem bardzo zadowolona. Wspaniale wygłuszają, nie przepuszczają zimna do środka.

polecam teraz posiadają trzy uszczelkowe w ofercie i bardzo ładnie wykończone naroża jak mebelki super polecam .można zobaczyć je u nich w firmie

są ok od dawna już posiadam i bez jakiś niespodzianek

Co do plastimet to nie polecam

Posiadam jak i inni właściciele mieszkań na falewicza masakra

Polecam deltę, gdyby nie to ze zgłaszana potrzebna regulacji jednego okna balkonowego została zlana bo przecież nie maja czasu, a okna są serio super. Niech się cisną. Sama se naprawiłam!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.