Zamiana mieszkań

Witam za jakiś czas planuje zamienić mieszkanie duże na mniejsze w Szczuczynie w nowszym bloku (z dopłatą dla nas),czy myślicie ze taka zamiana ma sens? Czy lepiej wystawić sprzedać i kupić mniejsze?

Widac po co jest Forum, jak nie ma sie wiedzy. Myslisz ze ktos ciebie nauczy to jestes w bledzie. Bo kazda sytuacja jest inna, nie ma takich samych. Decyzja nalezy tylko do ciebie, trzeba samemu przekarkulowac co tobie sie oplaca. Widac ze chcesz zaistniec na Forum.

graj ewo
Ależ zablyneło inteligencją z twego komentarza ,skoro niczego nie wnosi twoja odpowiedź to lepiej ominąć temat

Zdecydowanie większa szansa jest sprzedać i kupić nowe.

Olenka Jak ktos nie umie karkulowac majac mieszkanie to kto moze go nauczyc na forum

graj ewo - jak ktoś nie potrafi pisać w języku polskim (kalkulować, a nie karkulować), to nie powinien się na forum wypowiadać i pouczać.

Popieram Adam 1 graj ewo grasz na nerwach z tym karkiem hahaha

Odnoszę wrażenie że to forum jest po to żeby frustraci mogli się wyżyć....nie wystarcza już latanie po mieście i robienie zadym .....w domku ciepło....wygodnie sobie siądę.... wypiję kawkę...i komuś dowalę....to przykre że w ludziach jest tyle jadu...pozdrawiam cieplutko

Jesli masz taka mozliwosc to sprzedaj a potem kup nowe. Bedziesz wiedziala na czym stoisz.

Ma sens ale uważaj na podchwytliwe mieszkania po zaniżonej cenie moja była tak zrobiła, że zamieniła mieszkanie swoje m2 na większe atrakcyjna była cena owszem ale potem się okazało, że te mieszkanie było zadłużone co owocowało tym, że płaciła bardzo wysoki czynsz więc radzę od razu sprawdzić czy dane mieszkanie nie jest zadłużone.

Graj Ewo, czytanie ze zrozumieniem szwankuje ? Pani nie napisała że chce się czegoś nauczyć, przyszła po poradę.To dwie różne rzeczy. Nie umiesz doradzić, nie wypowiadaj się i nie krytykuj.

Adam1 ta literowka byla specjalnie dla Olenki.

dawno nie widziałam takiej głupoty jak u graj ewo :))) Dzięki za poprawienie humoru :)))

@"graj ewo" - twoje wypowiedzi to klasyczny przykład chaotycznego społeczeństwa, które zapomniało ludzkiej mowy, a o empatii nie ma co mówić :(((

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.