piątek, 12 sierpnia 2022

Nowa telewizja - nowy system

Jak działają wam telewizory po podłączeniu dekodera bo mi jak chce.o co chodzi?

Popytajcie starszych mieszkancow,bedziemy mieli taka telewizje, taka jak dawniej na skwerku przed Kosciolem byly laweczki i glosnik i caly czas lecialy przemowienia Gomulki. Tak teraz bedzie stal telewizor i bedzie leciala TVP Kurskiego i bedzie Kaczynski z Kotem glosil przemowienia jak Gomulka

Nie mam dekodera, tv czteroletni wiec odbiera, ale się przycina, może jeszcze dobrze czegoś nie rozpracowali, choć nie powiem obraz lepszy deko.

Było przeszło 20 programów, a teraz tylko 7 odbiera. Nawet o dziwo nie działa nawet telewizja Trwam. Co się tu wyprawia? Z abonamentu trzeba się wypisać, bo to sensu nie ma. Płacić za 7 programów, to już lepiej YouTube oglądać.

Muśisz od nowa wyszukac kanały.

chodzi o mięso wyborcze

Podłączyłem tuner Vakoss DB-627 do komputera a do niego normalną anteną EMME ESSE i mam wszystko. Odbiera wszystkie kanały TV, radiowe DAB i FM. W TV teraz prawie wszystkie kanały w standardzie HD i z dźwiękiem stereo więc nie ma porównania do tego co było. Ale mało ciekawych programów jak było tak nadal jest.

U mnie też działa tylko Multipleks MUX-3: TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVP Info HD, TVP 3, TVP Sport HD, TVP Historia. Co doradzacie zrobić?

Mam sposób jak odbierać DVBT2 . Chętnych proszę o zapisy poniżej z dopiskiem : "lubię PIS" ;)

Zielony mam to samo chyba już nie da się więcej wyszukać bez dekodera

Po porade to idzcie do naszego posla ministra Andruszkiewicza fachowca od cyfryzacji.

Wszyscy chcą żyć dobrze w luksusach i ciągle o wszystko winny rząd upierdliwi jesteście.

Czytelnik, kto jest winien i odpowiada za burdel w tym kraju? Swiety turecki ?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.