środa, 29 czerwca 2022

Czereśnie po 260 zł

Witam. Czy kogoś jest stać, zapłacić 260zł za kg czereśni?

Nie, dlatego sprzedający będą musieli je zjadać sami albo robić przetwory. Jak można taką cenę ustawić, rozumiem że mało czereśni jest itd sezonówka, ale czy to oznacza że np truskawki miałyby być po stówce?

Co za głupota ! Nie widziałam takich cen !

Nawet gy bym miala wielka ochote na owoce to nie w tej cenie.

A czy ktoś z was widział te czereśnie po 260 zł? Czy tylko się podniecacie tym jednym zdjęciem które hula po internecie? Ktoś sobie zrobił jaja a wy się już obsrywacie, tak działa właśnie propaganda moi drodzy haha jeden coś powie a reszta ciemnego tłumu powtarza i jeszcze wierzy że to prawda..

Nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi czereśni za 260zł/kg...

Na giełdzie rolno-spożywczej w Białymstoku była cena 168 zł za 1 kg to w dalszych terenach Polski mogły osiągnąć. I ie jestem zwolennikiem TVN
Z poważaniem

A jaka to odmiana? U mnie dopiero pąki puszczają. Zbiory za miesiąc, nawet dłużej. Konsument powiem Ci coś-telewizja kłamie.

Jak ktoś pracuje w płytach to go na wszystko stać. I ci właśnie tą spiralę drożyzny nakręcają. A co zostanie pójdzie na przetwory.

ten co ma czereśnie to chyba sam je będzie kupował za tyle od swojej żony i jadł

Oj bez przesady, nie jest tak źle, czereśnie są po 2,60.........
za sztukę

No wiecie 26 zł to nie tanio, a co mówić 260 porąbało kogoś

nie są polskie. dlatego taka cena. obrodzą nasze to zjemy. spokojnie.

Niektórzy lubią dużo płacić

Łykacie bzdury wyssane z palca jak pelikany...masakra co za ludzie.OMG

Wczoraj kupilam w Tesco w UK . Pol kilograma za dwa i pol funta . Tanio mamy.

To są czereśnie którymi zajada się żona i dzieci Pinokia bo wszak nie każdy ma takie szczęście w życiu żeby kupić działki za 2 miliony a sprzedać za 17 milionów. Ich na te czereśnie stać.

Nie wierz, to humbug.

Daniel a skont z Grajewa?

W Biedronce czereśnie po 26zł i to nie polskie także spokojnie ktoś zapewne puścił bajkę i wszyscy przeżywają. Ktoś z Polski pisał, że u nich na targu po 19zł.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.