środa, 29 czerwca 2022

Ceny drewna opalowego

Jak myślicie ceny opału spadną do zimy czy raczej będzie tylko drożej?

będzie drożej i będzie mniej-lub wcale

Będzie nadal wojna na wschodzie będzie bardzo drogo!

Będzie drożej.poza sezonem jest drogo więc w sezonie będzie drożej jak zawsze

Drożej. Taniej już było. Nie ma powodu aby spadały. Pinokio i jego klika dalej dosypują pieniędzy - patrz, wakacje kredytowe. Takich nieudaczników daleko szukać. Może nawet wiedzą, że działają wbrew ekonomii z jednej strony ograniczając popyt (rosnące stopy procentowe), a z drugiej strony go dalej napędzając (wakacje kredytowe). Najważniejsze jest jednak, aby móc w TV-PiS szerzyć dalej propagandę, jaki to wspaniały rząd mamy, który pomaga potrzebującym. Ta pomoc, wygląda trochę jak eutanazja (nota bene zakazana w naszym kraju) - pomagają szybciej umrzeć temu nowotworowi. Oby wytrzymać do wyborów, potem będzie to już ich ostatnie 4-5 lat przy korycie, będą chapać ile się da na finiszu a ich wyborcy zaczną przewalać śmietniki.

Raczej ceny nie spadną, zarówno opału jak i żywności , nieruchomości , prądu itp. Ceny może staną na trochę w miejscu ale na pewno nie spadną.

antoni ty to jednak jesteś psychol polityczny !

Ceny cały czas rosną, zniosą ulgę to dopiero walnie nam po krzyżu. Cena za drewno rośnie dość wolno, ale coraz mniej na sprzedaż osobom prywatnym jest, kolejki dość długie. Bierz póki jest tam po dwie stówki, zaraz będzie po 250z

Będzie drożej i to sporo drożej. Biorąc pod uwagę galopującą inflację i ogromne wzrosty cen energii i paliwa, a jak jeszcze wróci "stary" VAT... Proponuję zaopatrzyć się już teraz, bo jesienią na prawdę będzie ogromna drożyzna.

Antoni masz rację w 100 % !!!!!

Zark 7 - to nie psychoza. To prosta ekonomia tudzież matematyka. Z pustego i Salomon nie naleje. A oni nadal próbują. Kilka lat temu, jak ta dzicz dorwała się do władzy, pisałem dokładnie co się wydarzy. Np. przewidywałem, że po 5-8 latach ich rządów mieszkania w Grajewie będą kosztować około 6 tys. PLN / metr. Wszyscy 500+ sprzedawczycy mnie zasztyletowali, że nie mam racji, oczywiście w postach nabitych błędami ortograficzno-stylistycznymi. Można powiedzieć, że w pewnym sensie mieli rację. Mieszkania w nowo budowanych blokach oferowane są (w stanie surowym) za 8 tys. PLN / metr. - więc pomyliłem się o około 2 tys. PLN :) Jak to mówią, pożyjemy zobaczymy. Aha, jeżeli jesteś z tych co wierzą, że ceny rosną przez wojnę - życzę szczerze sobie i wszystkim aby ta wojna skończyła się jak najszybciej - zdziwisz się mocno!

Będzie drożej, nie tylko z opałem. Antoni ma rację, puszcza nas z torbami.

Antoni znamy te wasze wycie od kilku lat Zawiść zazdrość mądrości życiowe Weż się za pracę i nie patrz na tych co wyciągają rękę W każdym państwie tacy są Co byście zrobili gdyby oni dostawali po ok 1000 euro jak na zachodzie? Dać wam noże pozabijacie!

Juz torby sie szykuja wracaja czasy, jak nie tak dawno w kosciolach byly ODPUSTY to z torbami wkolo kosciola siedzieli zebracy, a miedzy odpustami chodzili po domach. Po ulicach, przy torach kolejowych zbierali kawalki wegla co spadlo na ziemie. Niestety dorzylismy takich samych czasow dzieki propagandzie TVP i PiS ze znow bedzie z torbami.

A najgorsze jest to, że mamy po prostu do czynienia z idiotami. Cofają nas do czasów PRL. Kolejny ich genialny pomysł, podnoszenie ustawowo płacy minimalnej. To jakieś średniowiecze. To jakiś krzyk bezmyślności i rozpaczy - typowy ruch ucieczki przed inflacją, a nie walki z inflacją. Przed inflacją nie da się uciec, co można zaobserwować na przykładzie wielu krajów. Czeka nas scenariusz turecki, gdzie ceny galopują po kilkadziesiąt procent. Ktoś mówi przedsiębiorcy, że od jutra ma wszystkim zatrudnionym podnieść pensje o określoną kwotę. Co to ma być? Jakiego efektu ci idioci się spodziewają? Przecież oczywiste jest, że od kolejnego dnia ceny produktów wytwarzanych w takim przedsiębiorstwie idą dokładnie o tyle do góry, aby zasypać dodatkowe koszty. I takie zamknięte koło. Zrujnowali ten kraj.

Brawo Antoni racjonalne myślenie nie jest mocną stroną wielu obywateli tego kraju, oni myślą, że jak Glapiński puszcza drukarki i drukuje 250 czy 300 miliardów złotych bez pokrycia, a ci mędrcy je rozdają to znaczy, że jest dobrze i są pieniądze. A tu właśnie nasi możni władcy utopili już 70% społeczeństwa w biedzie i co najważniejsze w zimie w zimnych domach. Węgiel już po 3000 zł/tona, a sprzedawcy przewidują że w październiku cena może sięgnąć 5000 zł za tonę. Także domy jednorodzinne, i blokersi którzy mają ciepłą wodę użytkową i centralne ogrzewanie z ciepłowni opalanej a jakby węglem i biomasą dostaną zawału przy następnej i to nie jednej podwyżce i rozliczeniu kosztów ogrzewania. Za obecnej ekipy suwerenie możesz zapomnieć nawet o ciepłej wodzie w kranie i liczyć, że opłacisz czynsz za zimne mieszkanie, żeby nie iść do przytułku. Miłego dnia wszystkim Grajewianom.

A jak PO by rządziło to metr mieszkania za 2500 a chleb po 2 .

Antoni - tylko najbardziej twardogłowi wyborcy obecnej władzy lub idioci uważają, że te ceny to przez Putina i wojnę...

Rafał, przykro mi to mowic ale sadze, ze wiecej niz co drugi mieszkaniec Grajewa tak twierdzi. Bylem na Wielkanoc w tak zwanych gosciach. Byla tam chyba tylko jedna osoba, ktora zaprzeczyla temu faktowi. To jest przykre. Zatkalo mnie i poczulem totalna bezsilnosc. Problem jest taki, ze kazdy glos przy urnie liczy sie tak samo.

Przepraszam za omylke. Oczywiscie nie temu faktowi a tej propagandzie

Myślę, że będzie tylko drożej i co raz trudniej.
Za ekogroszek zapłaciłam ostatnio 2900

Mi też się wydaje że będzie tylko drożej...puki co zamawiam po kilka metrów co miesiac żeby nagromadzić na zimę.Kolejki są ogromne około miesiąca trzeba czekać .

Gdzie te kolejki, jak na składach leżą hałdy

Czego haldy? świerka? sosny?dziurawego w środku? I te ceny....

Antoni - taką moc ma pranie mózgów przez media głównego nurtu... Jeśli człowiek słyszy całe dnie, że ta drożyzna to nie wina rządzących tylko wina całego Świata i wszędzie tak jest to w końcu w to uwierzy...

Ceny podnosza lasy panstwowe podaja wygurowane ceny tylko ze towaru na sprzedaz nie ma i to jest sztuczne zawyzanie cen .

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.