2 dni dodatkowego wolnego ?

Projekt Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej zakłada, że pracownikowi będzie przysługiwać zwolnienie od pracy z powodu działania siły wyższej, w pilnych sprawach rodzinnych spowodowanych chorobą lub wypadkiem, jeżeli niezbędna będzie natychmiastowa obecność pracownika. Wymiar takiego zwolnienia to 2 dni albo 16 godzin w roku kalendarzowym.

Na dzieci już przysługują 2 dni wolnego

Początek kampanii wyborczej... Nazywając rzeczy po imieniu - kiełbasa wyborcza!

Brawo, brawo - wiecej wolnego, wiecej rozdawnictwa, nizszy wiek emerytalny. Yhm. W USA czy Kanadzie ludzie maja po 10 dni urlopu i dobrze sobie radzą.

Mało źle, dużo źle.. Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził.

Benio jedź do Kanady.

Benio w USA maja 10dni urlopu zas w Unii np.Niemcy maja wieksze urlopy.to dlaczego nie moga Polakom wydluzyc o2 dni urlopy.

stefek, nie o to chodzi że mało źle dużo źle. Chodzi o to że przez 3 lata władza się chowa, stawia mury aby tylko od suwerena się oddzielić. Przychodzi rok do wyborów i zaraz sypią różnymi ustawami aby pokazać że coś robią. Mogę się założyć że nowy sąd będzie otwierał najdroższy obywatel polski, droższy od czereśni i 136,4 mld euro z KPO, Ziobro, a może nawet bankster Morawiecki.

Ewa, mam nadzieje ze 500 za Twoje szczurki nadaza za inflacja. Mam tez nadzieje ze masz juz swoje 4 sciany i nie musisz szykowac 12 tys za metr z wykonczeniem. W Kanadzie jest naprawde cudownie. Wiesz jaki jest najlepszy atut tago miejaca? Jest tam malo polaczkuuuuf

@Benio nie opowiadaj dyrdymalow o dalekiej Kanadzie, ktorej realia spoleczno-poltyczne sa zupelnie inne. Ty zyjesz i papasz w PL i dostosuj sie do ponujacych zwyczajow. Dodatkowo zapoznaj sie z rozwiazaniami unijnymi w tej kwesti i nie bedziez snil o Kanadzie w PL. Milego dnia.

Zamienie wille w Leningradzie na wizienie w Kanadzie

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.