środa, 25 maja 2022

Dodatek covidowy

Wstrzymane zostały dodatki covidowe w szpitalu za pracę z pacjentami z wirusem. Mimo iż rozporządzenie nadal obowiązuje a szpital pozostaje 2 stopnia zabezpieczeniem. Co z rozpisaniem konkursu na Dyrektora i Naczelną w szpitalu. Może radni i Starosta wypowiedzą się w końcu w temacie. dodatki personelowi medycznemu wstrzymane, Naczelna poprzez p. o. Dyrektor zatrudnia męża i syna na stanowiska w szpitalu więc kumoterstwo nadal trwa w najlepsze.

Wystarczająco napchaliście się kasą nikt nie zarobi w tym kraju tyle co wy i politycy. I przestaliście leczyć.

4 radnych w szpitalu w tym 2 powiatowych. Dlaczego na to pozwalają ,gdzie starosta? rada szpitala? Ludzie toz to prowadzenie szpitala do upadku.Wydawanie kasy na glupoty, czytniki dla plepsu bo panstwo to chodza jak chca, gromada informatykow a komputery nie dzialaja jak trzeba. Bardzo prosze podac na jakie stanowiska te osoby zostaly zatrudnione ,jesli to prawda to ludzie. musza ja poznac.Juz tyle niepotrzebnych ,drogich stanowisk w tym szpitalu utworzono.

Święte słowa. Nachapac się nie mogą. Szkoda tylko że państwo pompuje kasę w służbie zdrowia a towarzystwo komuna przesiąknięte z wielką łaską wykonuje swoją pracę. Zero życzliwości dla pacjenta. /

Rafal masz racje.Dlaczego grajewiacy pozwalaja obcym prowadzic szpital do upadku.Starosto i radni nie pozwolcie na to ! Czyje imie nosi szpital? Czy czasem nie grajewiaka?

Do rafal a od kiedy to pielęgniarka leczy? To że jesteście wściekli na lekarzy to nie nasza wina, my swoją robotę wykonujemy. To lekarz dostaje 100 % dodatku a nawet do pacjenta nie wejdzie

Naczelna może zapomnieć że tu ich zatrudni, nigdy na to nie pozwolimy, chce wywołać wielka burzę to niech tylko spróbuje, /

Będzie dobry temat do uwagi , tu już trzeba telewizję zawiadomić nie ma na co czekac

A ja wam mówię źle się dzieje w szpitalu a idź niech cię wyleczą nie ma komu /

Nie rozsiewajcie plotek to niemozliwe zeby naczelna to zrobila,chyba ze maz lub syn sa lekarzami lub pielegniarzami bo tego personelu tylko brak.Kierownikow,informatykow i administracji nadmiar.

Dodatek bardzo szybko stał się przyczyną patologii.

Jestem pielegniarką. Zapraszam do pracy przy covidach . Gwarantuje ze wam wszystkim bohaterom ktorzy wyzywaja pielegniarki zabraknie sił.
W gadce to wy madrzy. Zapraszam was na oddzial. Wtedy zobaczycie co to ciezka praca a nie tylko komentowac. W tv kazdy widzi jak trzeba sie ubrac. 20 minut w kombinezonie i bys beczal.

A co wy 500 plus to mozeci brac patusy? A ja pielegniarka mam sie dopominac o swoje pieniadze.
Za robotę sie brac a potem komentowac

Moim zdaniem było wam źle jak zmienił się dyrektor, teraz źle jak go nie ma.
To jak to jest?
Z tego co wiem wypłacał to co ludziom się należało od lat i inni dyrektorzy tego nie robili bo niby nie było z czego.
Zatrudnił swoich kumpli- tak mówili.A kogo miał wziąć , jeśli nikt tu nie chciał przyjść, a jednak jego koledzy się znaleźli.
Zakupił tomograf, aby za jakiś czas się zwróciło i szpital miałby pieniądze, niż płacić za wynajem dla Ekolexu.
Starym pracownikom to się nie podobało,że patrzył na ręce, ale moim zdaniem i kogoś kto prowadzi jakąkolwiek firmę wie,że starych pracowników się nie zmieni- im będzie źle bo są zmiany.
Ludzie powinni dać mu czas do końca kadencji, wtedy mogliby podsumować co zrobił, a czego nie.
Ilu młodych przyszło, a ilu starszych odeszło.

O ktoś poruszył w końcu temat, plotki chodzą po szpitalu już od zeszłego tygodnia. Jak to Pani z Ełku chce zarządzać szpitalem i po sprowadzać swoich a naszych się pozbyć.

A o jakim nachapaniu tu piszecie przyjdź i opiekuj się pacjentami, narażaj siebie i swoją rodzinę, bo nawet szczepienie Cię nie chroni przed zarażeniem. Każdy mądry dopóki nie znajdzie się po drugiej stronie. Plujecie na nas a jak ktoś z rodziny leży to prosicie o pomoc. Ludzie opanujcie się ile w was jest jadu. A pielęgniarka to nie służąca, jeżeli jest jedna lub dwie na dyżurze a pacjentów wielu. Nikogo nie obchodzi że pracuje ponad siły. Za dwie bo oszczędności. Czemu ludzie nie poruszają tematu braku pościeli na oddziałach, pacjenci leżą w brudnej bo czystej nie ma.

Dlaczego za swoją pracę macie dostawać dwa razy więcej pieniędzy ?! Między innymi przez takie rozdawnictwo mamy galopującą inflację!

powiadomić wojewodę i ministra zdrowia oraz TV.

nie rozumiem personelu ? nie chcieliscie przecież się zaszczepić a dodatek cowidowy brać to chętnie

nie narzekajcie traktujecie pacjenta jakby wam w pracy przeszkadzał

Byłem widziałem, nasz szpital to patologiczny stan umysłu. Pacjent jest dla nich problemem. Głęboko zakorzeniona i dobrze zaprogramowana komuna umysłowa sprawia, że Towarzysze lekarze i niżsi rangą Towarzysze pielęgniarze i pielęgniarki uwielbiają być proszenie o pomoc i z wielką ochotą przyjmują podarki ażeby umilić Ci czas pobytu. Także jak masz forsę to jedź na prywatę tam przynajmniej za pieniądze zyskasz szacunek i opiekę.

Nie słyszeliście, że środki z Unii na walkę z Covid zostały wstrzymane? - podziękujcie za to tym których wybieraliście

Jestem również pracownikiem szpitala i wydaje mi się że nie tylko pielęgniarkom lekarzom i nie którym salowym należy się wypłata covidowego. My czyli ten niższy personel albo jak kto woli Tzw(pleps) też pracujemy przy covidzie przecież szpital jest covidowe. To gdzie sprawiedliwość. A co chodzi o brak personelu zgodzę się bo w administracji jest pełno.

Do Pracownik.Strasznie się Pani napracuje,chodzicie po szpitalu lub oddziale bez maseczek.Ludzie leżą to opowiadaja .To wasza praca i macie zapłacone nikt za darmo nie pracuje jak wszędzie.W sklepach to co Covidu juz nie ma tez sprzedający maja swoje rodziny i gdzie się poskarzą?

A ja z całego serca dziękuje wszystkim pielęgniarkom za ich trudną i ciężka prace. Drogie Panie jesteście ,,WIELKIE"

Cała służba zdrowia w Polsce to jedna wielka kpina! Kosztuje nas - podatników fortunę a opieka beznadziejna!

Szanuj dyrektora swego, bo możesz mieć gorszego:)

Pielęgniarki to robią kawał roboty bo praktyka czyni mistrza a pielęgniarki w naszym szpitalu maja praktyki uuuu i przeszło więcej i nie raz ratowały życie ludzkie bo się po prostu znają na swojej robocie Dziękuje pielęgniarkom.

Każdy wie jaki zawód wybrał .W dzisiejszych czasach pielęgniarka to wyższa sfera do pracy biurowej , jedna od drugiej mądrzejsza pacjent to taki gość w szpitalu dzis jest jutro następny ,aby przetrwać dyżur.

Jeśli twierdzicie, że personel chodzi bez maseczek to dlaczego jeszcze sanepid tym się nie zainteresował. Czyżby też się bał covida ????

Do ktoś wnioskuję że jesteś zaszczepiony, nosisz maseczkę a boisz się pielęgniarki bez maseczki. Bój się odwiedzających którzy do chorych, osłabionych przychodzą z zewnątrz a potem się dziwią z kąd tatuś mamusia ma covida

W szpitalach poubierani w kominezony maski. Bez testu nie wejdziesz na oddział. Dodatki covidiowe biorą. A w sklepach ekspedientki nieśmiertelne :) ja bym im dała dodatki covidiowe i to razy dwa

Jest zarządzenie to żadna łaska wypłacać te pieniądze. Ale jak do władzy dorwali się ludzie, którzy nie znają przepisów i mają gdzieś ich przestrzeganie tak to wygląda. Mimo odejścia tego ---- nic się nie zmienilo, bo została kadra zarządzajaca. Linia telefoniczna z Białymstokiem u elity gorąca jak ogień piekielny. Jak to mówi kierowniczka pralni odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach buhaha

Ostatnio będąc w szpitalu widziałam kartkę zakaz odwiedzin więc coś tu chyba jest nie tak. A dodatki covidowe powinni dawno już zabrać. Zarabiacie tyle że w drugi próg podatkowy wpadacie. Wiem bo mam koleżanki pielęgniarki. Większość z nas może pomarzyć o takich zarobkach. A wam ciągle mało, wam ciągle źle. Jak by to powiedzieć delikatnie łaski nie robicie że się pacjentami zajmujecie. Jak się nie podoba to może czas zmienić branże. Zapraszamy do sklepu na kasę my dodatków nie mamy a tak samo jesteśmy narażeni. Nam na chorobowym 100% nie płacą mimo że w zdecydowanej większości zarażamy się w pracy. Wasza chciwość nie zna granic. WSTYD!

Nasza chciwość hehe przyjdź za mnie na dyżur a ja pójdę na kasę zobaczymy czy wytrzymasz.

Bez dodatku wreszcie zaczniecie mówić prawdę na temat pandemi w szpitalu

W tym roku starostwo będzie miało trudny orzech do zgryzienia bo rozumiem że wszyscy mądrzy wypowiadający się na forum złoża swoją kandydaturę w konkursie? Autorowi postu gratuluję wyobraźni. Tego jeszcze nie grali

Proponuję poczytać znaczenie słowa elita.
Myślę ,że już wtedy nie będziecie używać tego słowa.

I co na święta nie można mamuśi i tatuśia zostawić ? chore zawistne , zakompleksione społeczeństwo, trzeba sie zabezpieczyc przed pobytem w szpitalu i nie będzie takiej potrzeba wypłacać dodatki . Ciężko założyć maseczkę na 10 minut w sklepie, a wyobraź sobie anonomie że ktoś chodzi w tym kombinezonie markach itp.parę godzin., nie piszę o obciążeniach psychologicznych, gdy człowiek umiera na rękach i nie masz jak temu zaradzić.
Administrator powinien zlikwidować ten dział forum . Nie służy dobrze

Proszę dalej stać na kasie i dobrze służyć dla społeczeństwa swoim oddaniem pracy w sklepie, a nam spokojnie pracować s służbie zdrowia, a jak się nie podoba to zmienić branżę , a może pójść na studia medyczne

Jeszcze rok i powoli zacznie się mydlenie oczu przed wyborami .
Już wiemy na kogo nie głosować z partii rządzącej i kameleonów z innych opcji politycznych.
Oby szpital przetrwał ten czas.
Tak na marginesie , administrację można stworzyć w miesiąc ,albo skorzystać z usług zewnętrznych,a jak nie będzie białego personelu ,nie będzie szpitala.

Nigdy nikt już mnie nienamowi żebym głosował na tych z rady Powiatu jak i na tych z rady szpitala. Wiecie dokładnie co się tu dzieje ile osób pracuje na stanowisku. Nie robicie nic. Czas żeby i nii dowiedzieli się jak mijacie przepisy. Jak chronicie swoją d.. Kosztem nas pracowników.

Jestem w tej chwili pacjentka szpitala i powiem wam że współczuję tym kobietom jak one są ganiane z kąta w kąt i wszystko na już. Jeden krzyczy na cały oddział, tutaj wożą na zabiegi, tu wchodzą w kombinezonach na salę tu ktoś dzwoni ja osobiście nie dałabym rady. Współczuję i życzę im dużo zdrowia i cierpliwości bo naprawdę nie siedzą i tak na marginesie dziękuję za opiekę.

a gdzie wy chodzicie w tych kombinezonach caly dzien ......ha ha.....jest wejscie na sale i potem 3 godzi pauza

Nigdy nie było gorszego starosty ten w ogóle ludzi ma w d.... Tylko do zdjęć pozuje i swoją rodzinę sadza na stanowiska kosztem innych, ci co zostali rządzić w szpitalu zniszczą go, szpital upadnie, dalej nazywają się kadra zarządzająca, dalej męczą swoją głupota/

Emilcia i love you!!!! Jesteś najlepszą ze wszystkich

Ludzie umierają, pracuję , otrzymuję wynagrodzenie a jak nie otrzymam drugiej wypłaty to nie pracuję, musi być podwójna , ludzie obudźcie się, jestem pielęgniarką albo nie

W tym szpitalu ponoc nawet radni jak maja sesje to nie musza brac urlopu ,jednocześnie pobieraja tez dietę dlatego nic nie robią i nic nie pomoga.

Oj ktos ma za zadanie.chyba rozlozyc ten szpital na lopatki.Dlatego tyle nowych pracownikow po rodzinie i tworzenie dla nich kierowniczych ,zbednych stanowisk,ograniczenie liczby pielegniarek,sprowadzanie obcych na dyzury. Stwarzanie takiej atmosfery aby dobrzy lekarze odchodzili.

Do wszystkich którzy zazdroszczą kasy pielęgniarkom i zalecają zmiane branży,sami zatrudnijcie się w szpitalu.Tam dużo się zarabia i nic nie robi.Personelu brakuje więc sporo z was ma szanse.Wtedy zmienicie punkt widzenia i przestaniecie liczyć cudze pieniądze Pozdrawiam wszystki ciężko pracujące Panie pielęgniarki.

Mój brat czytając te wszystkie fora oraz zapoznając się z sytuacja w jakiej znajduje się szpital, mówi że to świetny temat do gazety, mobbing jaki stosowano oraz nadal stosuje przez niektórych "nietykalnych" nie może obejść się bez echa

Uwielbiam te plucie na nas, że nic nie robimy, że kasy mamy w wuj, chodź zamień się ze mną. I jak masz problem to nie dzwoń nie proś a może kroplówkę w domku, a może nie wiesz jak mamusie położyć na oddział, a to podaj rzeczy a to weź zabierz a to może zapytasz doktora. Do cholery pielęgniarka pracuje ciężko, ale doceni dopiero ten co trafi do nas na oddział. Niedawno pewnien pacjent powiedział wie Pani ja prosty chłop że wsi ja nie wiedziałem że u was tyle roboty i taka odpowiedzialność. Mnie mówili co innego. Także doceńcie nas a my was. Bo jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

I teraz blady strach padł na Grajewo bo twój brat wyraził zdanie. Śmiechu warte.

Czy ktos udzieli informacji prawdziwej jak rozstal sie dyrektor z zakladem , co z sprawami sadowymi, co z donosicielami...i ulubiencami...Czy jest ktos kto ten balagan rozwiaze.

Może czas żeby lekarze wzięli się do pracy a nie wszystkie obowiązki zrzucają na personel... Lekarze to nie święte krowy dostają dużą kasę z naszych pieniędzy ciężko zarobionych wręcz od nas wydartych to niech na nie zapracują.

Jak w tym szpitalu jest pielegniarka dostala dyscyplinarke bo ktos za nia pracowal. Inni pracownicy ktorzy powinni byc w pracy a w tym czasie ich nie ma maja wyplacane pobory.To dla kogo jest ta sprawiedliwosc i gdzie nasze kadry??? Dla tych co ciezko pracuja i sa w swoich godzinach w pracy tylko kontrole?

Nie mogę czytać komentarzy foliarstwa, beneficjentów 500+, ludzi którzy są mentalnie w epoce kamienia łupanego. Cały personel szpitala czyli lekarze, laboranci, pielęgniarki, ratownicy, wolontariusze - Ci ludzie są na pierwszym froncie walki. Czy Ciemny lud kiedyś zrozumie, że pracownicy robią co mogą w swojej mocy żeby im pomóc? Codziennie narażają swoje życie w pracy, pracują za 2 lub za 4. Czy ktoś z was debile zadał sobie pytanie dlaczego tak wygląda nasza służba zdrowia? Może dlatego, że wasz ukochany rząd który wybraliście kilka lat temu woli wydać pieniądze na swoją propagandową telewizję i nierobów tworzących kolejnych matołków niż wesprzeć służbę zdrowia. Ludzie przychodzą do szpitala i każdy czuje się najważniejszy, każdy ma być przyjęty i uleczony teraz, zaraz, natychmiast. Niestety to tak nie działa. Personelu jest zbyt mało, pacjentów zbyt dużo. Jak czytam komentarze, że wspieranie personelu to "rozdawnictwo" to nóż w kieszeni sam się otwiera. Ci ludzie jak najbardziej zasługują na te pieniądze. Wykonują szlachetną pracę i codziennie ratują życia. Uderz się w ten pusty sagan nierobie jeden z drugim, pomyśl jakie są przyczyny tej sytuacji.

Dlaczego szpital ktory podlega pod starostwo i ponoc jest zadluzony tworzy nowe stanowiska czasem zbedne bez konkursu.Przeciez na utrzymanie calej pekajacej w szwach administracji pracuja oddzialy ,niech wrescie ktos zrobi z tym porzadek.Ostatnio znow pojawily sie tam nowe osoby co na to zwiazki. rada? Potem szuka sie oszczednosci na pacjentach.

Do CoZa Ludzie . W punkt.Dziękuję.Nic dodać,nic ująć.Brawo!!!!

Czas zająć się tym co się dzieje, a co osobami którzy ten cały syf i burdel sprzątają im się nie należy nic , skoro tak wszystko wyższa sfera ma pod kontrolą to kto docenia te panie dzięki którym ten szpital ma być sterylny ??? Przemyślcie to którzy tym zarządzają /

Nie wróżę temu szpitalowi nic dobrego.
Ludzie decyzyjni bez doświadczenia ,a cięcie tylko kosztów do niczego dobrego nie doprowadzi.
Mało lekarzy, długie kolejki równa się niższe przychody. Przy rosnących kosztach wszystkiego tylko człowiek z dużym doświadczeniem w służbie zdrowia miałby jakiekolwiek szanse na dobry wynik.

Nowe układziki wchodzą w gre. Zobaczcie cos wiecej dla kogo najwieksze zakupy sie szykuja w lutym. Firmy juz zacieraja rece. Pewnie juz sa wybrane. Takich sum nigdy nie bylo w szpitalu. Chyba jednak szpital na plusie skoro 8 mln zlotych bedzie wydane na jeden oddzial i to nie jest chirurgia, ani kardiologia.

Napisze tak. Każdemu pracownikowi szpitala należy się covidowe. Każdemu oprócz administracji. Bo oni nie mają kontaktu ani z pacjentem ani z mopem ani z niczym innym.

Nie jest tak źle jak mówicie. Pan kierownik może i wylicza nam kosze na śmieci ale to nasza wina. Jesteśmy zachłanni. Zarabiamy bardzo dużo pieniędzy więc możemy sami kupić sobie to co trzeba żeby było. Możemy brać z magazynu rzeczy do skasowania sobie meble i znów je używać. Wspominać jak byli kiedyś z nimi fajnie, teraz też tak może być. Zawsze jest możliwość że zostaniemy gdzieś przeniesieni na jakiś oddział inny niż nasz, nie znajac specyfiki pracy ale to nic bo Możemy się czegoś nauczyć i potrenować coś czego nigdy w życiu nie robiliśmy. Możemy płakać w toalecie przez kilka minut w ciągu dnia. A potem udawać że to że szczęścia. Możemy mówić dzień dobry a w myślach sadzic najgorsze i nikt o tym nie wie. Mozemy dostac wezwanie do sądu. Niektórzy dostali. Dużo mozemy.

Wstawcie ten komentarz. Szpital ledwo zipie a ogłosili przetarg na 8 milionów!!!!!!! na ortopedię, chyba ze złota będą te implanty, wiemy wszyscy o co chodzi

Po pierwsze primo nikt ci nie kazał być lekarzem lub pielęgniarką a po drugie primo jak to jest, że mój sąsiad doktor, który przez 5 ostatnich lat jeździł dość starym autem hyundaiem a nagle kiedy weszły w życie dodatki covidowe to po roku czasu stoi u niego na posesji nowy suv ?

Jak chcesz iść do lekarza to musisz być zdrowy

Ortopedia to była remontowana z tego co wiem to chirurgia jest jak za komuny. Brud, syf i ubustwo. Ściany aż się proszą i te kafle spadające ze ścian. Dwa razy te same oddziały remontować a chirurgia dalej w syfie. Panie Starosto i szanowni radni może by się przeszli i zobaczyli różnice między ortopedia a chirurgia, tak jak to widzą pacjenci

To nie są pieniądze na remont. Tylko na implanty.

Do gucio Zostań lekarzem jak twój sąsiad i będziesz liczył pieniądze we własnym portfelu.Nikt ci nie kazał zostać kims kim jesteś.

Pielęgniarka: Nie udawaj takiej twardzielki. Myślisz że będziesz tylko sobie siedzieć na kasie i się uśmiechać? Tydzień w Biedronce i zmieniasz zdanie. Nie rób z siebie takiej ofiary, że aż zasługującej na podwójne zarobki.

Jak ktoś pomyślał o rejestracji do 18 to powinien zadbać żeby poradnie były otwarte.
W ubiegłym roku było do 15 i sporo więcej lekarzy.
Dziwne to wszystko.

Tylko w Grajewie rejestracja do 18, brak lekarzy, poradnie pozamykane, ale tylko w Grajewie rejestracja do 18 hahhaha

Kiedy będzie konkurs na dyrektora?

Ortopedia haha 8 baniek - za to kardiologi nie będzie bo brak lekarzy !

No i dobrze ze nie bedzie kardiologii. Pojdziecie sie leczyć 100 km stad bedzie fajnie. Będziecie jeszcze plakac bezwstydni ludzie.

Jeśli nie znajdzie się ktoś w konkursie z głową to będzie wielka bieda.

Kto jest dyrektorem?

Jest z 6 dyrektorów i brak lekarzy

Faktycznie coraz mniej lekarzy a Ci co są słabo mówią po polsku.

Ludzie ratujcie kardiologię po co wieźć z zawałem ileś kilometrów dobrzy fachowcy sprzęt tylko trzeba głowy kto by zarządzał nie zniszczmy tego niektóre komentarze to blachostka ratujemy oddział, gdzie jest starostwo?

Do CoZaLudzie. Po Twojej wypowiedzi aż straciłem orientację co to szpital . Ale że jestem pusty sagan i debil to skorzystałem z Wikipedii. Szpital ? jedna z najważniejszych jednostek organizacyjnych w systemie opieki zdrowotnej. W szpitalu udziela się świadczeń zdrowotnych w warunkach zamkniętych. Najważniejszym zadaniem szpitali jest leczenie pacjentów, ale oprócz tego zajmują się opieką zdrowotną ludzi zdrowych, np. szpitale położnicze. Hm nie znalazłem nic o tym że jakość pomocy uzależniona jest od wysokości dodatku covidowego ani że taki dodatek bardziej chroni personel medyczny. Zachowujecie się jakby w szpitalach wolontariusze leczyli. Każdy może się zarazić dlatego stan obecny nazwany jest epidemia. Jeden umie leczyć drugi maski szyc trzeci szczepionki produkuje... Każdy robi co potrafi. Zupy ludzie wam nosili i zbiórki robili a teraz to puste sagany i debile? No fajnie. Następnym razem zamiast zupy zjedzcie sobie dodatki covidowe.

Wreszcie coś mądrego do Świat oszalał niech każdy robi to co potrafi.Nikt nie wymaga by personel pracował za dwie lub trzy osoby wystarczy pracujcie sami za siebie a będzie dobrze .

Do Świat oszalal, wygadujesz zupy dziewczynom co 5 godzin czasem nie zdejmują kombinezona... Jesteś zawistnym człowiekiem żebyś tam trafil to byś się nauczył i zobaczył jak wygląda praca za trzech w trudnych warunkach

Ci co zostali do rządzenia jakie mają doświadczenie w służbie zdrowia?
Ile kosztowała administracja 3 lata temu ,a ile teraz ?
Wiemy komu podziękować.

Do świat oszalał.To właśnie wypociny typowego buraka.Najpierw brawa potem plucie.Co się ludzie z wami dzieje? W każdym poście nienawiść i zazdrość bo ktoś zupe zjadł a ja nie!!!

Oj chyba Pan Rafał komuś zazdrości. Dam rękę uciąć, że byś beczał po 20 minutach w kombinezonie przy COVIDzie, bo byś nie miał czym oddychać.
Tak ! Napychamy się pieniędzmi covidowymi, chcesz trochę ? Aktualnie nie pracuje z Covidem i nie mam dodatku, ale myślisz, że zazdroszczę tym koleżankom? Nie. Więc przestańcie ludzie oceniać drugiego człowieka za to co posiada, lecz oceniajcie za to kim jest. Tam ktoś wyżej już napisał
"Jak ktoś z rodziny trafia do szpitala to jest płacz, lament i weź no pomoż po znajomości." Gdyby nie znajomość to byście w twarz napluli.

Do Oszalały i Henryk. Nie nosiłem zup więc nie wygaduje. Widzę tylko, że to jak sami nazywacie buractwo i debile potrafią Was zrozumieć a Wy tego buractwa nie. Jak widać egoizm jest nie tylko po stronie buractwa. To są ludzie którzy przychodzą do Was po pomoc a nie Wam uprzykrzac życie. Nikt tam by nie chciał być uwierzcie. Ida ludzie kiedy muszą. Wierzą w Was a Wy tak ich nazywacie. Debile, buraki itp. To jest przykre. Sami oceńcie z której strony jad płynie. Kto Wam zazdrości? Ja nie! Bierzcie powtarzam ile chcecie! Należy się Wam! Tylko już przestańcie narzekać na pacjentów. Przychodzą tam powtarzam po pomoc. Kończę dyskusje na forum bo to ostatnie miejsce gdzie szanowane jest odmienne zdanie a epitety pod adresem innych ludzi porażają. To dyskusja personel medyczny - pacjenci. Niech czytający sami ocenia poziom obu stron. Ja robię swoją działkę bez słowa bo mi za to płacą. Też pracuje z ludźmi i dodatku nie mam. Nie obrzucam ludzi błotem bo muszę się z nimi spotykać a jest epidemia. Taka praca ale innej nie chce. Życzę wszystkim zdrowia bo chorować w takich czasach NIE WYPADA! Skandal wymagać leczenia kiedy nie ma dodatku! Lekarzom i innym pracownikom szpitali i przychodni życzę worków z dodatkami aby mogli w końcu spokojnie zająć się chorymi. Pozdrawiam

dlaczego tyle jadu , tego się nie da czytać

Jak obserwuję to wszystko to już niedługo może nie być problemu ,zamkną szpital i po temacie.

Kochani czytam tylko "służba", "służba", "służba"... tacy wszyscy oczytanie, poinformowani a nawet nie wiedzą, że pojęcie SŁUŻBA ZDROWIA nie istnieje od 1999 r.
Służba? To czemu nie odchodzimy wcześniej na emerytury i nie mamy tak przeogromnej kasy po zakończeniu swojej długoletniej pracy. Skoro to SŁUŻBA, to powinno być jak na służbistów przystało.

Mario prosta odpowiedz zero nadzoru. Balagan. Kazdy tam robi co chce i chodzi jak chce.Jest tylko mala garstka osob ktora chce pracowac ,reszta ma inne prace i sobie dorabia. Prosty przyklad jak pojdzie sie na rehabilitacje wszyscy w telefonach brak nadzoru .Szkoda.tego szpitala. Dlaczego nie ma konkursu i dyrektora tych kilku nie ogarnia tego.

Ewa. Pisząc tak obrażasz ciężko tam pracujących ludzi. Nie każdy jest legatem nie każdy w tel siedzi. Chociaż powiem że nawet pracując ciężko jesteś niedoceniony. Wystarczy że jadna _jeden taka taki (legat) wyrobi se plecy a ty już masz pr, ekichane.

Czesto chodze na zabiegi.Pracownik nie masz racji. Tam jest brak organizacji pracy.Brakuje brygadzisty. Ostatnio tez siedzialo tan chyba z kilka osob i kazdy zajety swoim telefonem trzeba bylo samemu sprawdzac co jest wolne.Tam czesto albo glosne smiechy i kawka lub telefon /

Stały bywalec ja nie pisałam o jednym dziale o którym jest mowa.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.