Działka budowlana

Czy ktoś wie gdzie kupię działkę budowlaną w rozsądnej cenie? Ogłoszenia przejrzane ale może ktoś planuje sprzedać i się jeszcze nie ogłaszał? Grajewo i okolice

Ostatnio były jeszcze w Toczyłowie

Wszędzie są, nawet w środku miasta Grajewo.

Na ulicy Geodetów

a jaka twoim zdaniem jest rozsądna cena?

A jaka to jest rozsądna cena? Jeżeli ktoś oczekuje ode mnie, że sprzedam działkę w rozsądnej cenie 50 PLN/m2, jeżeli bez problemu mogę ją sprzedać w nierozsądnej cenie 100 PLN/m2, to chyba jest nierozsądny. Może z Kościołem pogadaj, tam ponoć można kupić działkę za 700 tys. PLN i sprzedać za 15 mln PLN. Aha, ale trzeba być żoną Premiera Panie Sławku.

na ulicy Geodetów, fajna okolica,

A jaka jest Twoja "rozsądna cena"?

Zglos sie do Morawieckiego jego zona handluje dzialkami.

Może ma ktoś lub zna kogoś co mają działkę na ulicy Sztamki lub Koscielnej

Koło Sadowej mam na sprzedaż za 120 PLN/m2. Do lekkiej negocjacji.

Czasami cena nie zawsze jest miernikiem działki. Bo możesz kupic tanio do 100/m , ale bez pradu i wody na obrzezach miasta, albo drogo w cenrtum od 150/m. Napisz ile chcesz wydać i jaką chcesz a powiem Ci gdzie. taniej niż 90/m nie kupisz chyba ze na wioskach pod miastem.

Proponuję przejrzeć ofertę przetargową Starostwa oraz nie zapomnieć o dokumentacji w zakresie rozgraniczenia poprzedniego właściciela (żeby działka miała wyznaczone granice na podstawie dokumentacji).

Pani Izabela, mam małą prośbe , jak proponuje Pani coś przejrzeć, szczegolnie oferte przetargową , to proszę o kokretne informacjie gdzie tego szukać. Z tego co mi wiadomo oferty przetargowe dotyczą najczesciej usłóg a nie sprzedarzy. Wiec prosze o sprostowanie.

Drodzy Państwo, od kilku lat próbuje kupić działke w Grajewie. Nie to że jestem wybredny. Ale po prostu nie ma. Miasto nie robi nic w tej kwestji. Oczywiscie są sprzedawane dzialki koło koscioła albo na koncu ulicy sadowej. Miasto sprzedaje robi , ale lepsze dzialki schodzą pod stołem zostaja tylko trudno do zagospodarowania tereny. Drobni rolnicy oczywiscie też nie próznują , wyczuli pismo nosem i sprzedają co się da , łaki zalowowe, tereny bez infrastruktury. A tu proszę w podobnej sytuacji jest Pan Sławomir. tylko nie rozumiem czemu tworzac pytanie , nie bierze Pan udziału w dyskusji. Chce Pan mojej rady. Kup Pan działke na cmentrzu , taniej nigdzie nie bedzie.

Przy takiej inflacji czyli utracie wartości pieniądza przez drukowanie pieniędzy bez pokrycia przez NBP... to w 2023 i 150 PLN za metr będzie tanio za działkę ok 1000m2..... w granicach miasta.

Do obywatel s: strona internetowa e-grajewo, gmina Grajewo (na dole strony), ogłoszenie o przetargu Sojczynek. Na stronie starostwa też można poszukac lub zadzwonić. Obecnie w Szczuczynie jest przetarg ogloszony na działkę-

Posiadam działke budowlaną na sprzedaż w miejscowosci Bogusze

Pani Izo może coś Pani wiecej powiedzieć na temat przetargu na działkę w Szczuczynie? Lub gdzie tego szukać

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.