Maseczki w sklpach

Dlaczego kasjerki w sklepach nie noszą maseczek? widać to nagminnie i się zapytuje, może ktoś wie,?

Bo noszenie maski szkodzi zdrowiu? Moze dlatego? A moze dlatego ze te kasjerki to juz 3 x przeszly tego waszego koronaswirusa? Moze tez dlatego ze nie ulegly tej politycznej grze? Wylacz tvp wlacz myslenie

To prawda zarówno w tych dużych się spotykałam jak i tych osiedlowych, wiadomo z jakich... do sanepidu zglaszac

Pewnie z tego samego powodu co klienci , którzy nagminnie nie nosza maseczek w sklepach ....

bo nie muszą... skoro Ty masz maseczkę, która podobno chroni przed covidem, to dlaczego obawiasz się ludzi bez maseczki?

To załóż tą maseczkę i pracuj w niej 8 godz potem się wypowiadaj

Proponuję Panu - Pani włożyć taką maseczkę naciągnąć na nos i nie zdejmować jej przez 8 h może wtedy odpowiedź na pytanie będzie jasna.

Bo maseczki nie chronią przed niczym! Każdy myślący człowiek już to wie po prawie dwóch latach tresury!

bo już sobie uświadomiły, że nie są potrzebne

To prawda, starszy człowiek jestem odporność słaba a w sklepach bez maseczek chodzą? śmiechu warte, policja chodzi ale ludziom dają mandaty a by sie wzieli za tych kasjerów wkoncu

To prawda kasjerzy nie noszą maseczek! Nie raz widziałam, na początku pandemii zwracali sami nam na to uwage a teraz nie noszą, wstyd i hańba

SAMA załóż pięć jednocześnie!!!

Ciekawe czy chciałabyś nosić mseczke po dwanaście godzin, człowiek się dusi a na dodatek na twarzy pojawiają się krosty i zaczerwienienia od tych maseczek, ciesz się że dziewczyny pracują i raczą ciebie obsłużyć a nie czepiasz się o brak maseczki, jak tak to ci przeszkadza to zamawiaj jedzenie przez telefon, teraz prawie każdy sklep ma w swojej ofercie taka usługę!

Co cię to obchodzi? Czy ktoś cie pyta czemu nie nosisz czapki zima albo nie zmieniasz gaci codziennie? Ludzie co się z wami dzieje?

Najlepiej składać konkretne pisma na danego pracownika do sanepidu a wczesniej zadzwonic na policje ze taka sytuacja ma miejsce, ze ktos nie przestrzega reżimu sanitarnego.

Sama nałóż maseczlę i chodź w niej 8 h. Na pewno miło Ci będzie. Zapewne należysz do tych osób które noszą maski prawidłowo zakryty nos i usta i wymieniasz co 2 h.Jeśli tak to szacun. Jeśli nie np wyjmujesz maskę przed sklepem z kieszeni wymiętoloną , użytą x razy to przestan oceniac innych.

W ogole nie uszanują starszych ludzi, pewnie jeszcze się nie szczepią wstyd!

Może zapytaj tych Pań? Nie ma takiego prawa póki co na to, teraz jest sezon na grypę, a nie covid?

A Ty nosisz maseczkę 8h codziennie w pracy? wiesz co to znaczy pracować w maseczce? można się udusić a poza tym to nie nakaz tylko rozporządzenie więc się nie przejmuj kasjerkami

Jak jestes zaszczepiony to po co nosisz maseczkę ? Proste jak budowa cepa. Ja nie nosiłem nie noszę i nie bede nosił. Sądy bedą miały przynajmniej co robic.

Maseczki, wystarczy,ze ty nosisz o innych sie nie przejmuj !

Bo kasjerki w sklepach to cyborgi. One nie chorują.

A co cię to obchodzi każdy jest wolnym człowiekiem niemozesz i niemasz prawa zabierać komuś wolności

Boże dałeś mam mózgi daj jeszcze więcej rozumu.

Jeszcze nie dotarło do Was że maski NIC nie dają. Łazisz po sklepach,dotykasz pieniędzy?, wózków i wiele innych rzeczy. Już DAWNO byś umarła jedna z drugą. Mniej telewizji. Zacznij sama MYŚLEĆ!!!!

nie noszą maseczek to polecam pisanie pism do sanepidu i też do centrali. Zrobić takiemu zdjecie i odrazu na policje najlepiej by bylo. Nie dbają o nasze bezpieczeństwo to niech sie nimi ktoś zajmie...

Eliza i Elżbieta - właśnie przez takich ludzi jak wy społeczeństwo jest tak podzielone! Wiedze czerpiecie z telewizora i nie używacie mózgu! Maseczki nic nie dają i nie ma żadnego obowiązku ich noszenia!
...oo - dokładnie tak jak mówisz!

Tak, zgłaszajcie do sanepidu, a niedługo klamkę pod sklepem pocałujecie. Ja jak widzę kasjerkę, to się cieszę, że jeszcze jest komu mnie obsłużyć. Ale wkrótce to się może zmienić przez pewnych nadgorliwców.

Pielęgniarki noszą maseczki i jakoś muszą to przeżyć. Nie wszystkie to zwolenniczki noszenia maseczek, ale wszystkie dostosowują się do zasad obecnie panujących. Zachodzi więc pytanie, czy inne grupy np. Ekspedientki powinny być uprzywilejowane?

Ludzie o co wam chodzi: jeśli nosisz maseczkę tzn. że wierzysz w jej działanie - jesteś chroniony i odczep się od tych, co jej nie noszą. Dotykamy tych samych terminalów, produktów na półkach, koszyków, a przeszkadza Wam osoba bez maseczki ?

do alina: oczywiscie ze nie powinny byc uprzywilejowane, te co nie noszą zwalniać!

Zdjęcie to ty zrób ale swojej żonie albo sobie.

Kasjerki same zwalniają się przez ciężkie warunki w pracy! A praca w maseczce 8-12h pozbawiłaby was obsługi w sklepach!!!

Do Kasia: praca na kasie jest ciężka?? śmiechu warte

Pozdrawiam panie że sklepów. A wy sami zacznijcie nosić maseczki. Drodzy kupujący. Bo niestety rzadko kto nosi. Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie panie ze sklepów

Jest lekka oczywiście że lekka a w szczególności jak się obsługuje tak durnych klientów jak ty

Polakom wystarczy rzucić ochłapa a się pozagryzają. Takie plemię albo inaczej - Polak Polakowi wilkiem.

...do wszystkich przeciwników maseczek: czy w waszej rodzinie, wśród bliskich, ktoś zmarł na koronowairusa?, myślę, ze nie , bo wtedy inaczej byście myśleli

elkaa: czy w twojej rodzinie ktoś zmarł na coś innego niż kowid? Może byś zaczęła inaczej myśleć. Może by tak uruchomić te szare komórki do myślenia?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.