poniedziałek, 29 listopada 2021

Kuligi gm. Rajgród (wodociąg)

Piszemy w sprawie wodociągu we wsi Kuligi gm. Rajgrod. Jako jedyna wieś nie mamy dostępu do wody. Oczywiście mamy studnie ale z nich woda się nie nadaje do picia. Jest w niej dużo bakterii a jej kolor jest żółty a nawet brązowy. Chcemy aby burmistrz Rajgrodu podjął pozytywna decyzję w sprawie przeprowadzenia wodociągu i dostarczenia nam w końcu czystej i zdatnej wody do picia.

Niedawno była sesja w Rajgrodzie! Czemu tam nie zadaliście tego pytania?

Do ede. Po pierwsze nikt nas nie poinformował o sesji a po drugie chodzimy i prosimy... Może przez media w końcu coś zdziałamy... Woda tak samo jak tobie jest potrzebna i dla nas. I wstyd żeby w dzisiejszych czasach nie było wodociągu... Jak tak można... Ważniejsze jest poprawianie sto razy asfaltu tam gdzie naprawdę nie trzeba ale wody to już ludziom nie trzeba tak?

Mieszkanko a gdzie tak poprawiają asfal? Normalnie nie wierzę, ja pod domem już mam dość tych dziur! Wybory się zbliżają, może padną obietnice w tej i innych sprawach? Ale czy będą zrealizowane?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.