sobota, 21 maja 2022

Kultura i rozrywka

ZS Nr 2 i 15. GBZ


28.03.2011 r.  delegacja z Towarzystwa Przyjaciół 9. PSK w Grajewie, Zespołu Szkół Nr 2 im. 9. PSK   w Grajewie oraz grupy Rekonstrukcji Historycznej w barwach 9. PSK w Grajewie brała udział  w  uroczystości  wręczenia Honorowego Proporca zaprzyjaźnionemu 2. Batalionowi z 15.Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej, który uzyskał tytuł „Przodujący Pododdział Wojsk Lądowych w 2010 r.” Uroczystość uświetnił apel ze wszystkimi batalionami, występ Garnizonowej Orkiestry w Giżycku oraz parada żołnierska.

Po uroczystościach podpisano umowę – porozumienie o współpracy między DOWÓDCĄ  15. GBZ – gen. Bryg. Piotrem BŁAZEUSZEM, a dyrektorem Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie – Marzeną Joanną Sulkowską. „To porozumienie pozwoli nam rozszerzyć współpracę między Wojskiem, a szkołą, tym bardziej, że funkcjonuje u nas klasa LO o profilu sportowo-wojskowym.  Dodatkowo Pan generał obiecał, że spotka się z naszymi uczniami w najbliższym czasie” -  informuje Marzena Joanna Sulkowska

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.