poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Oferty i promocje

  • 1 komentarzy
  • 7885 wyświetleń

Złoty serek "Łaciaty naturalny"

Serek śmietankowy "ŁACIATY NATURALNY”, produkt Spółdzielni Mleczarskiej „MLEKPOL” w Grajewie 29 lipca otrzymał Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Złote Medale MTP są najcenniejszą nagrodą, przyznawaną przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Ta prestiżowa nagroda jest potwierdzeniem wysokiej jakości oraz walorów smakowych serka Łaciatego do smarowania. Co roku do konkursu zgłaszanych jest ponad 500 produktów. Są one oceniane przez wybitnych specjalistów reprezentujących różne obszary dziedzin gospodarczych. W ocenie brana jest pod uwagę przede wszystkim nowoczesność, innowacyjność a także metody wytworzenia produktu.

W tym roku jury konkursowe przyznało 27 medali w ramach POLAGRA FOOD , 1 medal POLAGRA GASTRO i 11 medali POLAGRA TECH. Wręczenie Złotych Medali odbędzie się 23 września br.

Serek śmietankowy "ŁACIATY NATURALNY” to nowość w portfolio marki "Łaciate” wprowadzona na rynek w styczniu 2013. Wytwarzany jest na jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Polsce. Nie zawiera żadnych konserwantów, ani sztucznych barwników. Zawiera wszystkie białka mleka tak cenne z punktu widzenia wartości odżywczych jak i łatwości przyswajania.  Doceniony szczególnie przez konsumentów dbających o utrzymanie zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia.

"ŁACIATE” to najbardziej znana i popularna marka produktów mleczarskich w Polsce. Wizerunek marki doceniany jest również na całym świecie – w ubiegłym roku marka otrzymała tytuł Superbrands 2012. Portfolio marki „ŁACIATE" stanowią produkty takie jak: mleko UHT i pasteryzowane, masło, śmietanka oraz mleko zagęszczone, serek wiejski oraz serek śmietankowy i puszysty.
 PR First Communications

środa, 10 kwietnia 2024

Zakład stolarski - produkcja schodów

środa, 3 kwietnia 2024

Grajewski Zieleniak już otwarty!

Komentarze (1)

W końcu jakis nowy produkt.. rynek mleczarski potrzebuje nowości, innowacji, a nie tylko masło, mleko, śmietana.. Ciekawa jestem kto zajmuje sie rozwojem i wprowadzaniem nowych produktow w mlekpolu? Czyżby Arla?? Pozdrawia osoba z branzy mleczarskiej

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.