Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 4106 wyświetleń

Złote Gody w Wąsoszu

Poniedziałek 20 listopada 2023 r. będzie miłym wspomnieniem dla Wielce Dostojnych Jubilatów z Gminy Wąsosz, obchodzących w tym dniu jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. 

Świętowanie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu. 

 

Druga część uroczystości odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wąsoszu. Na jej wstępie Wójt Gminy Czesław Ołdakowski powitał wszystkich serdecznie, przedstawił pary małżeńskie biorące udział w uroczystości oraz zaprezentował pokrótce kronikę najważniejszych wydarzeń roku 1973.

 

W trakcie uroczystości małżonkowie odnowili swoje ślubne przyrzeczenia. Następnie, Jubilaci odebrali medale za długoletnie pożycie małżeńskie, które w dowód uznania trwałości małżeństwa i rodziny, przyznane im zostały przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Parom małżeńskim zostały wręczone pamiątkowe legitymacje jubileuszowe, kwiaty i drobne upominki. Wśród osób wręczających był Waldemar Remfeld Starosta Grajewski, który pogratulował tak pięknego jubileuszu, a także życzył wszystkim długich lat w zdrowiu i miłości. 

Wszyscy zgromadzeni odśpiewali uroczyste „Sto-lat” wznosząc toast za zdrowie świętujących par.

Podczas jubileuszu młodzież przygotowana przez Dyrektor GOKiS w Wąsoszu Jolantę Koniecko zaśpiewała kilka utworów, nadając wydarzeniu miłej i przyjemnej atmosfery.

 

Komentarze (3)

Państwo Ołdakowscy wszystkiego dobrego na dalsze lata pożycia małżeńskiego

Jak to jest miło, jak ktoś pamięta i to robi. Nie we wszystkich Gminach tak jest. Życzę zdrowia i spokoju.

Najlepsze życzenia Państwu Kuczyńskim,naprawdę wspaniali ludzie.Dużo ,dużo zdrowia i przyjemności z bycia Razem.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.