Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 3457 wyświetleń

Zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo

Tragiczny nocny wypadek w regionie. 29 listopada br. koło Kolna (Mały Płock) kierowca zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.


Około godz. 1.30 dyżurny kolneńskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DK 63.


- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca osobówki jadąc w kierunku Łomży z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, nie przeżył tego zderzenia. Na miejscu, przez kilka godzin, pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora - przekazała sierż. sztab. Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

- Zastaliśmy wrak całkowicie zniszczonego przez uderzenie w drzewo samochodu osobowego. Znajdował się w nim młody mężczyzna. Był on nieprzytomny i nie dawał oznak życia. Natychmiast przystąpiliśmy do akcji reanimacyjnej, prowadząc ją do przyjazdu i przekazania poszkodowanego zespołowi ratownictwa medycznego. Niestety mężczyzny nie udało się uratować - podaje Ochotnicza Straż Pożarna Mały Płock.

 

 

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

Komentarze (2)

Kupka złomu została z samochodu.

nie tylko z samochodu został złom !

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.