niedziela, 16 stycznia 2022

Sport

  • 4 komentarzy
  • 9043 wyświetleń

Zielony Szlak Rowerowy

28 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Grajewie odbyło się spotkanie, w czasie którego uzgadniano koncepcję przebiegu szlaku rowerowego na terenie powiatu grajewskiego. W spotkaniu z udziałem Jacka Piorunka - członka zarządu województwa podlaskiego, uczestniczyli m.in.:  reprezentanci urzędów: miasta Grajewo, gminy Grajewo, miejskiego w Rajgrodzie i Szczuczynie, a także Zdzisław Muczyński z Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz trzech członków Stowarzyszenia Bike Travels.

Rozmowy dotyczące Zielonego Szlaku Rowerowego będą miały ciąg dalszy. za grajewo.pl

Znasz ciekawe trasy w swojej okolicy ?

wtorek, 11 stycznia 2022

Bieg Tropem Wilczym (6.03)

Komentarze (4)

By sie przydala jakas dluzsza trasa rowerowa np z Grajewa do Rajgrodu. Szkoda ze nie pomysleli o tym jak robili droge do Augustowa. A teraz to juz po ptokach, postawia pewnie kilka znakow na mniej uczeszczanych drogach i tyle z tego bedzie (przyklad trasa rowerowa kolo plyt)


Wow trzech z Bike Travels a kto dokładnie?hihi no i zielony szlak rowerowy - no brzmi dumnie! POWODZENIA/!!!

NO wreszcie dobry pomysł ciekawe jak długi bedzie ten szlak rowerowy. I jestem ciekaw kiedy bedzie zrobiona ta kładka dla rowerów przez rzekę Ełk??

Całkiem przyjemnie jedzie się z Grajewa do Rajgrodu przez Kosówkę, Rydzewo, Skrodzkie, Czarnawieś. Potem szybko i przyjemnie ścieżką rowerową do Rajgrodu. Najlepiej na początku kierować się do skrzyżowania drogi asfaltowej do toczyłowa z drogą żwirową do kosówki. Mimo, iż odcinek między toczyłowem a rydzewem, przez kosówkę jest żwirowy, jedzie się całkiem dobrze.

Pozdrawiam.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.