sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12371 wyświetleń

Zderzyły się dwa pojazdy (foto)

9 lutego br. kilka minut po godz. 4.00 dyżurny grajewskiej jednostki Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w okolicach stacji paliw na drodze krajowej nr 61, odcinek Grajewo – Popowo.

Zderzyły się dwa samochody ciężarowe - jeden na litewskich numerach rejestracyjnych, drugi na polskich. Kierowca auta litewskiego został uwięziony w kabinie ciężarówki.

- Strażacy przy użyciu zestawu narzędzi hydraulicznych dostali się do rannego mężczyzny, po czym wydobyli go na zewnątrz pojazdu i przekazali Zespołowi Ratownictwa Medycznego -  powiedział nam kpt. Arkadiusz Lichota, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie.

W wyniku zdarzenia droga została zablokowana. Na miejscu pracowały 2 zastępy Państwowej Straży Pożarnej, Policja i Pogotowie Ratunkowe.

 

e-Grajewo.pl

Komentarze (2)

Jak do tego doszło i kto zawinił czyżby któryś z kierowców z powodu ślizgawki nie był w stanie wyjechać i się zwyczajnie zagrzebał?

Dziwne że nikt nie zginął.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.