niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 2729 wyświetleń

Zatrzymali kolejnych kurierów przewożących migrantów

Policjanci zatrzymali kolejnych kurierów przewożących nielegalnych imigrantów. Pierwszy pojazd skontrolowali mundurowi ze szczecińskiego oddziału prewencji w gminie Narew. W pojeździe było 3 obywateli Gruzji oraz jeden Afgańczyk. Gruzini przebywali w Polsce legalnie, Afgańczyk natomiast nielegalnie przekroczył granicę polsko-białoruską. Kolejny kurier wpadł dziś rano w ręce funkcjonariuszy ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. Kierujący Ukrainiec przewoził 3 Syryjczyków. Nielegalni imigranci oraz kierowcy zostali przekazani Straży Granicznej.
 


Policjanci pełniący służbę na terenie powiatu hajnowskiego zatrzymali kolejnych kurierów przewożących migrantów, którzy nielegalnie przekroczyli granicę polsko-białoruską. Wczoraj przed północą funkcjonariusze ze szczecińskiego oddziału prewencji zatrzymali w pobliżu Narwi mazdę na bydgoskich numerach rejestracyjnych. W pojeździe było 3 mężczyzn narodowości gruzińskiej oraz jeden obywatel Afganistanu. Jak się okazało Gruzini przebywali na terenie naszego kraju legalnie, natomiast Afgańczyk dostał się na teren Polski nielegalnie przekraczając granicę. Kolejny kurier został zatrzymany dziś rano przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gdyni w gminie Czyże. 57-letni obywatel Ukrainy przewoził w pojeździe 3 Syryjczyków. Nielegalni imigranci oraz kierowcy zostali przekazani Straży Granicznej.

Za pomoc w nielegalnym przekroczeniu granicy grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 

KWP w Białymstoku

 

 

 

 

Komentarze (5)

PiS już nie sprzedaje wiz po 5000 USD i nasiliły się "nielegalne" przekroczenia granicy.

Ukraińca przekazać dla SG Ukrainy w celu wcielenia do wojska

A co z emigrantami których UE daje nam w prezencie, których będziemy utrzymywać z naszych podatków dlaczego nikt nie pisze o tym

Jacy kurierzy co za głupota

Białoruś chce nam wcisnąć ludzi z Afryki i Azji - stawiamy mur i mobilizujemy służby. Bruksela chce nam wcisnąć ludzi z Afryki i Azji - co robimy?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.