czwartek, 18 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 11935 wyświetleń

Zamiast lotniska będą drogi

Pierwotnie miało powstać regionalne lotnisko. W jego miejsce zmodernizowane zostaną drogi wojewódzkie w Łomży oraz w okolicach Puszczy Białowieskiej - czytamy na stronie Radia Białystok.

Na drogi wojewódzkie rozdysponowano już całą kwotę 355 mln zł, pierwotnie zarezerwowaną na lotnisko. Zgodę na to wyraziła już Komisja Europejska. Bez niej samorząd województwa podlaskiego by je stracił.

Z pomysłu realizacji budowy lotniska regionalnego zrezygnowano po tym jak okazało się, że z powodu opóźnień w przygotowaniu tej inwestycji, nie uda się na czas wykorzystać unijnej dotacji - podaje strona Radia Białystok.

Jak podkreśla rzeczniczka prezydenta Łomży Anna Sobocińska, dzięki modernizacji dróg, poprawione zostaną połączenia komunikacyjne z drogami krajowymi nr 8, 61, 63 i 64.

Wcześniej, z puli na lotnisko, na drogi wojewódzkie dotacje przyznano m.in. na modernizacje dróg w Białymstoku, Suwałkach i budowę drogi z Białegostoku do Kleosina.czwartek, 18 sierpnia 2022

Pożegnanie Lata 2022

czwartek, 18 sierpnia 2022

Poszukiwany ukrywał się w polu kukurydzy

Komentarze (9)

Wszedzie drogi nowe i obwodnice a o Grajewie nic nie slychac,fatalny przejazd przez miasto,ciagle korki,halooo!!!!!

LOTNISKO MUSI BYC !!!!!!!!!!!!!!!!! masakra drogi i tak sa chu**** zaden wklad tego nie naprawi chyba ze by zaczeli od poprawiania podloza a nie to co oni robia za LOTNISKO niech sie biora a nie do Wawy najblizej.....

lotnisko w dzisiejszych czasach jest oknem na swiat ktos go skutecznie zamknol

Tylko w naszym regionie nie ma lotniska, a do Warszawy kawał drogi.... Przydałoby się jednak ...

eeh
nasze wladze...

Znowu ten basen, a co nie masz wanny w domu, musisz się kąpać aż w basenie.

a droga 61 w Grajewie i skrzyzowanie i przejazd...niech Grajewska władza sie obudzi w końcu

waznzniejsze sią sprawy niż basen w grajewie,miasto powinno budowac więcej bloków komunalnych a nie zawracac sobie głowe basenem,grajewiakom i tak nikt nie dogodzi jak wybuduja basen to i tak będą narzekać że mógłby być lepszy więc nie ma sensu wydawać pieniedzy na jego budoww,a jak wybuduja wiecej bloków to ludzie beda mieli gdzie mieszkac i napewno będa za to wdzięczni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo nie każdego jest stać kupic sobie mieszkanie czy dom a tak opłacali by czynsz i by byli zadowoleni że mają gdzie mieszkać i nie tułali by sie po stancjach i napychali kase prywaciażom którzy im te mieszkanie wynajmują !!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.