Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 8364 wyświetleń

Zamiast 50 jechał 132km/h

Policjanci zarejestrowali policyjną kamerą kierowcę skody, który jechał z prędkością 132 km/h w miejscu, gdzie obowiązywała prędkość do 50 km/h. W związku z niebezpieczną jazdą mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy oraz został on ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku patrolowali w miniony wtorek drogę krajową numer 61 pomiędzy Szczuczynem a Grajewem. Około godziny 13.00 w rejonie miejscowości Guty mundurowi zauważyli skodę, której kierowca jechał z niebezpieczną prędkością. Kamera zainstalowana w radiowozie zarejestrowała 132 km/h w miejscu, gdzie maksymalna dopuszczalna prędkość to 50 km/h.

Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli okazało się, że za jego kierownicą siedział 38-letni mieszkaniec gminy Siechnice w powiecie wrocławskim. W związku ze swoją niebezpieczną jazdą mężczyźnie zostało odebrane prawo jazdy, został ukarany 500-złotowym mandatem a na jego koncie przybyło 10 punktów karnych. - KPP w Grajewie

 

poniedziałek, 6 lutego 2023

Miniony weekend na drogach

Komentarze (9)

Faktycznie zawrotną prędkość rozwinął po co w ogóle to wystawiacie na stronę żeby jechał z 250 no to już można by było się zainteresować a nie jakimiś marnymi 130stoma. Żenada

Jeszcze trochę to i auta zaczną zabierać

i dobrze niech mu auto zabiora 130 idiot

Nie mieli włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych a wyprzedzali bezpośrednio przed przejściem dla pieszych za co grozi 10 pkt. karnych i minimum (nie jestem pewien) około 500zł.Zwykłego kierowcę za takie wyprzedzanie jak oni to zrobili to by od razu ukarali. "SAMI DAWAJCIE DOBRY PRZYKŁAD TO I KIEROWCY BĘDĄ DOBRZE JEŹDZILI,A TAK BIORĄ Z WAS PRZYKŁAD A WY ZA TAKIE WYKROCZENIA KARZECIE".Wstydzili byście się "policjanci"!!!Na tym filmiku widać jawnie że polują na niego a gdyby byli oznakowani na pewno by takiego wykroczenia ten kierowca nie popełnił,WIĘC więcej radiowozów oznakowanych na drogach a nieoznakowane do lamusa a nie kasę nabijać!

Kierowca takiej Skoda na tablicach WB wczoraj(tj 05.01) tak samo pajacował na ul. Wojska Polskiego. Było ślisko wyprzedzał dwa samochody osobowe + TIRa na skrzyżowaniach i podwójnych ciągłych wieczorem. Nie pamiętam numerów tablic ale żałuję, że nie mam wideorejestratora..

do Grajewiak: Poczytaj prosze prawo o ruchu drogowym i zobacz co znaczy bezpośrednio przed przejściem dla pieszych. Na nagraniu widać wyraźnie ze policjanci kończą manewr wyprzedzania przed podwójna ciągła ktora wyznacza miejsce "bezposrednio przed przejściem dla pieszych". Widzę że popierasz piratow drogowych. Gratuluje.

Na drogach krajowych to powino byc 70 ograniczenie a nie 50 . sana nazwa wskazuje jaka to droga a nie misto by chamowac do 50!

Grajewiak !! obrońca uciśnionych !! gdyby policja była wredna i konsekwentna (te ..uje ....syny których pewnie tak określasz) powinni CIBIE namierzyć -co jest możliwe i wysłać na ponowny egzamin , śmiem podejrzewać że byś go oblał śpiewająco. Użytkownicy czytaj PIRACI do których pewnie grona należysz w niektórych przypadkach powinni być traktowani jako osoby usiłujące zabójstwa Popieram w 1000% Igora

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.