piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 8339 wyświetleń

Za mundurem panny

Obwieszczenie Burmistrz miasta Grajewo o rejestracji przedpoborowych mężczyzn urodzonych w 1986 roku, w ramach powszechnego obowiązku obrony RP. Rejestracja przedpoborowych nastąpi w dniach od 4.10.04r. do 28.10.04r. w Urzędzie Miasta ul. Strażacka 6 pokój nr 12.
W określonym terminie i miejscu obowiązkiem stawienia się do poboru objęci są mężczyźni, którzy w danym roku kalendarzowym kończą 19 lat życia. Stawić się mogą również ochotnicy, którzy ukończyli 17 lat życia.
W przypadku kiedy wezwany, który nie dopełni obowiązku stawienia się do poboru w określonym terminie i miejscu, jest zobowiązany uczynić to niezwłocznie po ustaniu przeszkody (np. choroby).
Kobiety również mogą być poddane obowiązkowi stawienia się do poboru, ale tylko te, które posiadają kwalifikacje przydatne do czynnej służby wojskowej – poczynając od 1 stycznia roku kalendarzowego, w którym kończą 18 lat życia – do 31 grudnia roku kalendarzowego, w którym kończą 24 lata.

e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (1)

Ja nie chcę iść do woja :(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.