Z wizytą u bokserów

aktualizacja: 2020-08-24 08:41:49     nr wiadomości: 43173     przeczytano: 3016     Ilość komentarzy komentarze: 0

Ponad 30 adeptów pięściarstwa, w tym 5 zawodniczek, bierze udział w zgrupowaniu bokserskim w Czarnej Wsi nad jeziorem Rajgrodzkim. Tam odwiedził ich 20.08 wicemarszałek Marek Olbryś.

Sportowcy przebywający w nad Jeziorem Rajgrodzkim to reprezentanci klubów Hetman Białystok, Cristal Białystok, Tiger Łomża, OSiR Suwałki i gościnnie Gwardia Szczytno. Mają od 14 (to najmłodsi mogący zajmować się pięściarstwem) do 20 lat. Przygotowują się przede wszystkim do zbliżających się mistrzostw województwa podlaskiego w różnych kategoriach wiekowych , które odbędą się w Sokółce. Bokserów odwiedził Zbigniew Maleszewski, założyciel i szkoleniowiec Tigera Łomża, niedawno wybrany po raz kolejny na prezesa Polskiego Związku Bokserskiego w województwie podlaskim.

- Ten obóz mógł zostać zorganizowany dzięki środkom z Urzędu Marszałkowskiego. Mam nadzieję, że będziemy coraz częściej gościli panów marszałków także na zawodach   Dziękujemy bardzo za prezenty dla trenerów i zawodników. Mamy tu wielkie talenty bokserskie z naszego województwa, a także kolegów z województwa warmińsko – mazurskiego, aby wprowadzić zdrowy element rywalizacji – powiedział szef organizacji boksu olimpijskiego w regionie.
tekst, fot. Maciej Gryguc
 

  - https://www.wrotapodlasia.pl/
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.