wtorek, 25 stycznia 2022

Sport

  • 1 komentarzy
  • 9453 wyświetleń

X Turniej Żaków

15 grudnia 2007r.
NAJMŁODSI PIŁKARZE PAMIĘTAJĄ O WOJTKU CHYLIŃSKIM

    W sobotę w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbył się X Podlaski Świąteczny Turniej żaków w piłce nożnej Pamięci Wojciecha Chylińskiego. W turnieju grało osiem zespołów rocznika 1996 i młodsi z województwa podlaskiego i warmińsko – mazurskiego. Zwycięzyła drużyna ŁKS Łomża (trener Sławomir Sytanisławski), która w finale pokonała UKS RONA 03 I Ełk (trener Jakub Golak). W regulaminowym czasie był remis 1 : 1, a w rzutach karnych łomżanie okazali się lepsi 4 : 2. Grajewscy kibice cieszą się z trzeciego miejsca drużyny MOSiR (trener Ireneusz Parypa), która w meczu o trzecie miejsce wygrała z LUKS Sokół Biała Piska (trener Zbigniew Dąbkowski) 2 : 0. Kolejne miejsca zajęli: 5 – Olimpia Zambrów, 6 – RONA II Ełk, 7. Tur MOSiR Bielsk Podlaski, 8 – Hetman Białystok. Królem strzelców został Mateusz Borkowski (Sokół), a miano najlepszego bramkarza przyznano Pawłowi Kućko (ŁKS).

   Turniej dobrze zorganizował MOSiR, a każdy uczestnik otrzymał świąteczny upominek. Mecze społecznie sędziowali Grzegorz Górski i Paweł Górski. Organizatorzy dziękują za pomoc i wsparcie sponsorom.
                             WJ

Galeria zdjęć

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

poniedziałek, 24 stycznia 2022

"Ferie na Lodowisku"

Komentarze (1)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.