Wiadomości

  • 22 komentarzy
  • 15178 wyświetleń

Wypadek w Nowej Wsi

W piątek 6.06.2008r. na trasie nr 65 Grajewo - Ełk doszło do tragicznego wypadku. W Nowej Wsi Ełckiej doszło do zderzenia ciężarówki z Grajewa wożącej trociny  z  samochodem dostawczym marki Citroen Berlingo. Kierowca Citroena trafił do szpitala. Policjanci przez kilka godzin organizowali objazdy.

Droga nr 65 staję się powoli  "Drogą śmierci". Wzmożony ruch  samochodów osobowych oraz ciężarowych powoduję, że spokojna do tej pory trasa zmienią się w bardzo niebezpieczną.


Prawdopodobna przyczyna wypadku - nie zachowanie należytej uwagi ( prawdopodobnie rozmowa przez telefon ). Kierowca Citroena jechał w stronę Grajewa i nagle zjechał na lewy pas jezdni, kierowca ciężarówki  jechał w stronę Ełku.

Komentarze (22)

to nie wina drogi, lecz kierowców

tragedia....ludzie uważajcie

fakt.po co mijał na zakręcie? tak sie spieszyło na tamten świat?

do kierowca. człowieku jak nie wina drogi jak tak, w polsce nie ma warunkow do normalnej jazdy samochodow coraz wiecej a drog jest za malo i stąd te wypadki :/

chłopak żyje... jak zwykle plotki...

Do szanownej Policji i Inspekcji Ruchu Drogowego. W przypadku kontroli Inspekcji Drogowej na trasie Grajewo - Tama powinny być ustawione kontrole na trasach Grajewo -Prostki i Ełk - Rajgród. Większość kierowców tirów w okresie takiej kontroli omija ten odcinek kontrolowanej trasy tym objazdem Tym sposobem trasa z Grajewa do Prostek staje siE nową trasą śmierci. Twierdzę to z obserwacji. Gdy Inspektorzy ruchu drogowego "krokodyle" ustawią się n a trasie Grajewo - Tama ruch Tirów na tym odcinku zamiera.

Fakt po części jest to wina kierowcy, ale głownym powodem jest droga. Na trasie nr 61 tez było kiedys dużo wypadków po wyremontowaniu drogi sytuacja sie poprawiła.

Wina Dróg, Wąskich Chodników, Braku Ścieżek Rowerowych !! ciągle co wypadek, to że uderzył w drzewo... bo po CO ?? tak blisko rosną ? a można zagospodarować po 2 metry w strony, zrobić chodnik, ścieżkę rowerową ?? bo nawet rowerzysta jadąc ulica jest zagrożeniem bo rzuca go na koleinach asfaltu

Moim zdaniem to kierowcy powinni częściej zdejmować nogę z gazu. Przecież nic się nie stanie jeżeli pojedziemy trochę wolniej i w danym miejscu będziemy 5 min później. Ale po co? Skoro można wcisnąć pedał gazu i walić na drodze Prostki - Ełk nawet 150km/h. Po co się spieszyć? To nie wina dróg. My Polacy zawsze musimy zwalać winę na coś innego, ale nie siebie nie spojrzymy. Drogi są jakie są i powinniśmy się do tego dostosować. Bez przesadyzmu. Najpierw spójrzmy na to jak jeździmy i zastanówmy się czy warto tak się wszędzie spieszyć. Tyle ode mnie.

zatrzymac tiry niech jezdza przez inne drogi a nie u nas!!!!!!!!!!!!

"ggg" po co widzisz tiry przeciez to wina kierowcy z citroena
Marta ma racje

jak sie nie myle to tam jest ograniczenie do 40 jakby ci kierowcy tak jechali to ten citroen tak by nie wyglądał.

Droga Marto, przejedź sobie rowerem do Ełku, ode chce się Tobie. Ja wolałbym jeździć rowerem do pracy codziennie, ale sie nie da.. Tzn. da radę jeśli znasz drogę między, Prostkami, Ostrymkołem, Przez Las Wyjedziesz w SZYBIE, ale trzeba znać tę trasę ! a 26 km, to przecież sama przyjemność jazdy rowerkiem ! Żeby była chodź jedna Ścieżka Rowerowa, chodź jeden dobry chodnik, i brak drzew przy drodze a nie rosną 2 metry, w w większości wypadkach to jest wina kierowcy, ale żeby nie było drzew, kierowca uciekł by w pole, żeby były ścieżki i chodniki, nie byłoby potrąceń pieszych, rowerzystów.

Do: ggg a czym zawinił ten kierowca ciężarówki twoim zdaniem? Chłopak z tego citroena zjechał na przeciwny pas...równie dobrze zamiast ciężarówki mógł jechać samochód osobowy, motocyklista lub rowerzysta. Po co odrazu obwiniać jak się nie zna całej prawdy?

zgodnie z pewną filozofią prezentowaną na tych stronach ograniczenie prędkości do zera wyeliminuje całkowicie wypadki na drogach.

KRóTKO NOGA Z GAZU LUDZIE I POTEM NIE BęDZIE TAKICH WIDOKóW A NIE WSPOMNE O KOMENTARZACH

Marta, cieniutko, 150 dziewczyno tzreba depnac mocniej 230 leci sie bez bolu, widze polityka anszeog peikengo kraju wyprawla mozgi jasne, po co naprawiac drogi zrobmy ograniczenia do 5, i czmeu w kazdym litrze benzyny 3 zlote place na drogi i inne pierdol?

popracuj jeden z drugim jako przedstawiciel, to wtedy zobaczysz ile zarobisz jak bedziesz jezdzil 70 km/h. niestety zyjemy w takich czasach, ze pospiech jest na porzadku dziennym. tez bym chcial jezdzic spacerowym tempem i podziwiac nasze malownicze krajobrazy... tylko ciekawe ile bym napracowal...

podatek na drogi mam wliczony w:
- paliwie
- winietach
- podatkach od środków transportowych
gdzie te pieniądze idą ?

po co piszecie jak nie wiecie co sie stało?? znam kierowce jest juz z nim w miare dobrze i nie jechał jakies "150km/h" tylko "90km/h" ale nie wy jestescie mądzrzejsci i wiecie wszystko ale lepiej chu* wie nie jakie plotki puszczac ;/

90 w terenie zabudowanym,wyprzedzanie na łuku drogi ,brak jakiejkolwiek wyobrażni i szacunku dla własnego i innych życia.

polacy nie potrafio grac

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.