Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 14790 wyświetleń

Wypadek na trasie 61

9.11.2007r. ok. godz. 8.30, trasa nr 61 odcinek Rajgród – Bełda.

SPROSTOWANIE

 - godzinie 08:35 na trasie nr 61 Grajewo – Rajgród w pobliżu miejscowości Bełda doszło do wypadku drogowego. Kierujący samochodem osobowym m-ki Fiat Uno mieszkaniec Rajgrodu prawdopodobnie wykonał nieprawidłowy manewr wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem osobowym m-ki Opel Astra, kierowanym przez mieszkańca Łomży. W wyniku zdarzenia kierowcy samochodów, jak też dwie pasażerki Fiata Uno doznali obrażeń ciała.

e-Grajewo.pl

wtorek, 6 czerwca 2023

TEAM 4 - dwa kółka i kolejka

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

Komentarze (13)


Trudny czas do jazdy należy a dróg nie ma porzadnych

Tak tak kierowcy ze stolicy uważają , że jadą pojazdami uprzywilejowanymi. uważajmy na pojazdy z rej. W.....

ludzie nie wiece to nie piszcie wina jest po stronie fiata uno który wyprzedzał

Uno wyprzedzało Tira i wyskoczyło na czółowkę z Astrą . Gość z uno próbował minąć Astrę poboczem lecz nie udało mu się i dlatego oba auta mają uszkodzone strony od pasażera. Nie szukacie winy u przedstawiciela z Astry, bo fakty są inne.

nie osodzajmy innych mysle że karzdemu może to sie zdarzyc

Każdemu może się zdażyć - to prawda , ale dlaczego od razu winą obarcza sie przedstawiciela handlowego tłumacząc że oni zawsze szybko jeżdżą ,itp.wywody np. Dantego


Ludzie nie piszcie bzdur!!!
Droga w tym miejscu jest bardzo dobra.Kierowca Uno wyprzedzał sam.dostawczy który przyspieszył. Ratując się kierowca Uno chciał zjechać na lewe pobocze niestety nie zdążył.Lepiej pomódlcie się za te biedne kobiety poszkodowane w tym wypadku żeby wróciły do zdrowia i nie zrzucajcie winy na handlowca z Warszawy !!!!


Rejestracja W.. wcale nie oznacza miejsca pochodzenia kierowcy.Kierowca był z Łomży samochód w leasingu, a na dodatek niewinny!!!

Ludzie nie wypisujecie glupot. Auta sa uszkodzone z prawej strony wiec nie mozliwe jest to ze kierowca astry jest winny. Gdyby to on zawinnil to jego auto przy uderzeniu zostalo by na lewym pasie ruchu a jest na prawym. A propo nieograniczonej ilosci paliwa to nie prawda pozniewaz pracownik rozlicza sie z niej z firma tak samo jak z kilometrow ktore robi w ciagu miesiaca,a rejstarcja warszawska nie oznacza ze kierowca pochodzi z tamtad. Kierowca jest z Łomży. Zal mi takich ludzi wypisujacych bzdury i oskarzajacych niczemu niewinnego kierowce. :/ I samochod to jego narzednie do pracy dzieki ktoremu zarabia na chleb.;P

Ludzie piszą: "ludzie, nie piszcie bzdur/głupot skoro nie znacie faktów!", oskarżają najpierw jedną, potem drugą stronę, a na końcu piszą: "takie są fakty". Mam nadzieję, że pisali to świadkowie, bo naprawdę byłam zbulwersowana tym, co tu przeczytałam! Ludzie nie byli na miejscu wypadku, sugerują się tylko zdjęciami i informacjami zawartymi powyżej. Poszkodowani są obaj kierowcy i pasażerki. To był wypadek i trzeba im współczuć, a nie oceniać i oskarżać, jeśli nie zna się wszystkich faktów.

Ludzie, snujecie wątpliwości, kto winien - kto nie?. A może warto zostawić tych ludzi w spokoju i ich rodziny, a całą sprawę zostawić fachowcom. ( Oczywiście nie takim jak pewien pan mimister, który oskarżył i ogłosił wyrok publicznie w TV zanim aresztował pewnego doktora) - a wy jesteście tacy sami - to wielki wstyd !!! Czas leczy rany i wszystko kiedyś wróci do normalności. Sami poszkodowani, ich rodziny, znajomi czytają wasze komentarze i dodatkowo jeszcze tym się zamartwiają - a wy dolewacie jeszcze oliwy do ognia - wstyd!!! Nie rozumiecie, że oni wszyscy chcieliby o tym jaknajszybciej zapomnieć, a przecież będzie trudno. Może, gdyby jeden nie wyprzedzał, a drugi jechał wolniej - i znów wątpliwości ??? Wypadki samochodowe były, są i będą, to przykre, ale prawdziwe i wasze biadolenie nic tu nie zmieni. Nawet gdybyśmy przesiedli się do bryczek, to może się zdarzyć, że konie pogryzą się w zaprzęgach nadjeżdzających z przeciwka - i znów wypadek!!! Człowiek, to najgorsze zwierze, jakie chodzi po tej ziemi, bo świadomie innym robi krzywdę i czerpie z tego satysfakcję. Mam nadzieję, że mój komentarz będzie ostatni na tej stronie !!!

zgadzam sie z elczaninem

na tej drodze jeszcze nie raz będą takie obrazki , to autostrada smierci,,,

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.