poniedziałek, 4 grudnia 2023

Sport

Wymiatacze 2016

Zapisy do turnieju Wymiatacze 2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza zainteresowanych do udziału w turnieju Wymiatacze, który odbędzie się 2 lipca na terenie klubu Hades w godz. 15:00-18:00.

Zasady przyjmowania zgłoszeń do turnieju:
– zgłoszenia dokonuje kapitan 4-osobowego zespołu pod nr tel. 86 261 11 34 w terminie do 30 czerwca, lub do momentu wyczerpania wolnych miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń),
– zgłoszenia przyjmujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30,
– zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny, oraz imię, wiek i kontaktowy numer telefonu do kapitana,
– w turnieju mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat,

„ Wymiatacze” to nietypowy turniej rodzinny, w którym rywalizuje ze sobą sześć lub osiem drużyn. Każda drużyna to cztery osoby powyżej 18 roku życia. Zawodnicy mają do pokonania ekstremalny i pełen zaskakujących niespodzianek tor przeszkód. Śmiałkowie muszą udowodnić jak bardzo są zdeterminowani by sięgnąć po zwycięstwo. Przeszkody które dostarczają mnóstwo zabawy i śmiechu zarówno dla oglądającej publiczności jak i startujących zawodników. Turniej składa się z następujących konkurencji:

1. Rzepolepy
Zadaniem zawodników jest przyklejenie jak największej ilości rękawic na specjalnej planszy, zawodnicy umieszczają znaczniki na planszy znajdującej się 4m nad trampoliną z której odbija się zawodnik. Na wykonanie zadania drużyna ma 3 minuty.
2.Przeprawa
Zadaniem zawodników jest przedostanie się z pomostu A na pomost B. Pomosty oddalone są od siebie o ok. 8 m. Podczas przeprawy zawodnicy nie mogą dotykać ziemi. Przy wykonywaniu zadania zawodnicy mogą korzystać z 4 metrowej belki, 5-cio metrowej liny, oraz opony zawieszonej metr nad ziemią w połowie odległości między pomostami. Gdy podczas pokonywania przeprawy zawodnik dotknie ziemi, musi wrócić na pomost startowy, drużyna tak długo wykonuje zadanie dopóki wszyscy zawodnicy dotrą na platformę B.
3. Zorba
Zadaniem zawodników jest pokonanie kilku okrążeń toru w Zorbie – Zorb to kula o średnicy 3 metrów, do której po kolei wchodzą poszczególni zawodnicy i biegnąc w środku, napędzają kule. Zawodnicy mają do pokonania 3 okrążenia toru, zmieniając się po każdym okrążeniu.
4. Bubble Footbal
Mecz w dmuchanych piłkach pomiędzy dwoma drużynami do pierwszej trafionej bramki w czasie do 5 minut.
5. Rower 4-osobowy
Zadaniem jest przejechanie wyznaczonej trasy na specjalnie skonstruowanym 4 osobowym rowerze. Pierwsze okrążenie rozpoczyna jeden zawodnik, co okrążenie w strefie zmian dosiada się kolejny zawodnik.
6. Koszykarska Karuzela
Zadaniem zawodników jest wykonanie jak największej ilości celnych rzutów do ruchomych koszy którymi obraca drużyna przeciwna.
7. Mocarze
Zadaniem dwóch uczestników przeciwnych zespołów jest przeniesienie jak największej ilości piłek z pojemnika zbiorczego do swojego. Rywalizujący zawodnicy są ubrani w uprzęże i spięci jedną gumą bungee. Ich pojemniki ustawione są po przeciwnych stronach pojemnika zbiorczego, co powoduje napinanie się liny.

Zobacz także:
Dni Grajewa 2015 – Turniej Wymiatacze cz.I
Dni Grajewa 2015 – Turniej Wymiatacze cz.II

https://www.youtube.com/watch?v=recjzbkuUgk

 

czwartek, 30 listopada 2023

Grajwo. Klub Sportowy Ookami

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.