wtorek, 28 maja 2024

Straż pożarna

  • 7 komentarzy
  • 11608 wyświetleń

Wybuch kotła c. o.

Dnia 22 lutego 2005 r. ok. godz. 9.35 w miejscowości Ciszewo gm. Rajgród rozerwaniu uległ zewnętrzny płaszcz stalowy kotła centralnego ogrzewania, opalanego paliwem stałym.

Kocioł znajdował się w piwnicy budynku jednorodzinnego. W wyniku wybuchu obrażenia odniósł 70 letni mężczyzna - mieszkaniec domu przebywający w kotłowni. Z rozległymi poparzeniami został przewieziony do szpitala.

Najbardziej prawdopodobną przyczyną rozerwania kotła był niekontrolowany wzrost temperatury wody (pow. 100ºC) i ciśnienia w kotle spowodowany brakiem obiegu w instalacji grzewczej.

W działaniach wzięły udział:
- 1 zastęp JRG PSP Grajewo - 3 osóby
- 1 zastęp OSP Rajgród - 3 osóby
- 1 samochód Pogotowia Ratunkowego w Grajewie - 3 osóby
- 1 samochód KPP Grajewo - 4 osóby

Komenda Powiatowa PSP w Grajewie

środa, 1 czerwca 2005

Kronika 998

środa, 11 maja 2005

Kronika 998

Komentarze (7)

Phi - to miał być kocioł??? To wygląda jak samoróbka - ja tam widzę jeden zawór - czy Ci ludzie mają pojęcie? A te paliwo stałe to pewnie śmieci. W normalnym kotle to by nie miało miejsca - są zabezpieczenia. Ja mam kocioł C.O. firmy ViessMan - to jest dopiero klasa - no ale jak głupie polaczki wolą oszczędzać na bezpieczeństwie to nic dziwnego. Pewnie się nachlał i zasnął w tej kotłowni - typowe...

Skoro siedzisz w Hamburgu to po co w ogóle zabierasz głos w tej sprawie?

No cóż d***u. firma Twojego kotła nie świadczy o Twoim rozumku.

Do Jan-Hamburg. Typowa wypowiedź polaczka który wyjechał na zachód i żeby sie pozbyć całkowicie polskości przetoczył sobie krew (tutaj jak mniemam na niemiecką) tylko ta krew wywołała u niego zatory mózgowe. Zapomniał Jan gdzie Jaś sie urodził.....

Szkoda, ze nie pomyślałeś, że nie wszystkich stać na tą "klasę" firmy ViessMan - typowe...

Do Jan - Hamburg
Siedzisz w niemczech to z ktorego smietnika zgarnales ten piec.Nie obrazajac ale to jest typowe zachowanie

Wiesz co Janie ile to miesięcy temu wyjechałeś do Niemczech? 2, 3 miesiące??????? I już się za takiego wielkiego Niemca uważasz? Nie rozumiem Polaków, którym udało się jakimś ccuuuuuuuuuuudem wyjechać za granicę, mają inteligencję często daleko poniżej przeciętnej, są tam może z dwa tygodnie i już udają rodowitych obywateli. Przeczytaj Janie to co napisałeś jeszcze raz i uzmysłów sobie jaki jesteś śmieszny! Poza tym Niemcy mają niechlubną przeszłość i do tej pory jak zauważyłam mają poczucie wyższości nad każdym i nad wszystkimi narodami. Już się tego uczysz Janie? To prawda, że Polacy uczą się najpierw albo tylko zawsze tych złych cech. Pamiętasz Janie tę kioskarkę z "Kochaj albo rzuć", która wyjechała do Ameryki? Wszyscy którzy przeczytali twoją wypowiedź właśnie tak cię postrzegają.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.