Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11399 wyświetleń

Wizyta w mieście partnerskim

W Gusiewie (Obwód Kaliningradzki) odbyła się oficjalna uroczystość przyjęcia Grajewa do grona miast partnerskich. Adam Kiełczewski - Burmistrz Grajewa od 24 do 26 maja 2013 r. uczestniczył w Dniach Miasta Gusiew, zaproszony przez Wiktora Pieriepiełowa - Mera Gusiewa.

 

Zgodnie z obowiązującą tam tradycją Burmistrz miasta partnerskiego sadzi drzewko na placu, który znajduje się w centrum przy ul. Pobiedy w Gusiewie. Tuż obok znajduje się budynek, na którym został umocowany - wśród innych miast partnerskich Gusiewa - herb Grajewa.

 

Wydarzenie było też okazją do oficjalnego podpisania przez Adama Kiełczewskiego - Burmistrza Grajewa i Wiktora Pieriepiełowa - Mera Gusiewa porozumienia o współpracy.

 

Teraz czekamy na rewizytę przedstawicieli Miasta Gusiew w związku z obchodami 29 czerwca 2013 r. Dni Grajewa.

 


Komentarze (7)

To sobie popili ruskiej wódki......

jakie korzyści dla Grajewa przyniesie te partnerstwo ?

Jedna firma dzięki tej współpracy zyska parę kontraktów w tamtym rejonie. Czy to firma burmistrza? Broń Boże!!! Absolutnie nie jest to jego firma.

iście królewskie przyjęcie. Ciekawe jak Grajewo przyjmie Mera Pieriepiełowa? Czy też będą fajerwerki?

A w Grajewie nie bardzo jest gdzie drzewko posadzic..bo nie ma żadnego sensownego parku..ot i bedzie problem..

super w końcu ktoś wziął się do roboty, gratuluję panie Burmistrzu

Kurcze co by się nie działo, cokolwiek ktoś coś zrobi zawsze są narzekania i docinki... Nie ma problemu każdy może zorganizować jakąś imprezę, piknik czy zrobić coś pożytecznego dla miasta, siebie, innych. Wszyscy narzekający zaginajcie rękawy i do roboty ;)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.