środa, 29 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 12397 wyświetleń

Wiola uczennica na piątkę!

Firma kateringowa Ekolex Sp. z o.o., dostarczająca obiady do Szkoły Podstawowej w Niedźwiadnej ufundowała nagrodę - drukarkę -  dla ucznnicy, która osiągnęła najlepsze wyniki w nauce w I półroczu roku szkolnego 2008/2009. Okazała się nią  Wioleta Zamojska uczennica piątej klasy (średnia ocen 5,5).

Wioli gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Firmie Ekolex dziękujemy - dyrektor szkoły Ewa Grunwald


W czasie trwania ferii zimowych zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia świetlicowe do Szkoły Podstawowej w Niedźwiadnej.
Czekamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00.
Komentarze (8)

Super - tak trzymać, Wiola :)
A firmie Ekolex gratuluję pomysłu:)

gratulacje Wiolu :)

Super Wioletko! Należało Ci się, jestes na prawdę wyjątkową uczennicą, skromną a zarazem mądrą. Gratuluję!

No i fajnie.. niech sie dziewzyna uczy i dokształca ;} Gratulacje..

Jako, że to 5 klasa to wynik nie jest oszałamiający ale b.dobry. Nie wiem kto wystąpił z pomysłem nagrody ale to bardzo trafna decyzja. No i dobrze, że znalazł się sponsor, który tego w ogóle nie odczuł a uszczęśliwił tą dziewczynkę. Oby na tym nie koniec i w następnym roku pierwsza 3 dostała coś pożytecznego a może i więcej osób. Ten przypadek pokazuje, że wystarczy odrobina dobrej woli jednej osoby(dyrektora, nauczyciela, biznesmena), a pieniądze się znajdą.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.