piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 9274 wyświetleń

Święto Podlaskich Policjantów

   Dzisiaj Podlascy Policjanci obchodzą swoje święto. O godzinie 14:00 w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku w obecności biskupów, duchowieństwa, przedstawicieli samorządów i zaproszonych gości funkcjonariusze odebrali odznaczenia i akty nominacji na wyższe stopnie policyjne.

   W województwie podlaskim są 3 komendy miejskie i 11 komend powiatowych Policji, w których służbę pełni ponad 3100 policjantów i 930 pracowników cywilnych. Z okazji Święta Policji nominacje na wyższe stopnie otrzymało ponad 1000 policjantów (w tym 84 oficerów, 437 aspirantów, 502 podoficerów). 25 mundurowych otrzymało Odznakę Zasłużonego Policjanta. Medal za Zasługi dla Policji dostało 5 funkcjonariuszy.

   Odznaczenia wręczyli Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku inspektor Roman Popow, Wojewoda Podlaski Maciej Żywno oraz Marszałek Województwa Podlaskiego Jarosław Dworzański. Obchody Święta Policji uświetnił występ chóru Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku pod dyrekcją Wioletty Miłkowskiej.

   "Jestem dumny, że mogę kierować jednostką, która oceniana jest jako jedna z najlepszych w kraju. Takie wyniki nie biorą się same z siebie. Jest to przede wszystkim efekt codziennej, żmudnej i trudnej pracy setek podlaskich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych policji. Jednak dla nas najważniejsza jest ocena społeczna, która z każdym rokiem jest coraz wyższa" - powiedział Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku inspektor Roman Popow.

KWP w Białymstoku

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (4)

Wyniki prawie najlepsze w kraju ale jakim kosztem, ciagle tylko wymagania i wymagania. Ciagły stres. Czy tak powinno byc w tym kraju. Pięknie to wyglada z boku. pozdrawiam

To siedz w domu.Ja pracuje na budowie i tez szef ciagle wymaga,wiecej i wiecej.Idz na kuronia i po wymaganiach.

A czemu tylko podlaska policja????????????????????

A ja uważam ,ze policjanci powinni zarabiać ok.5 tys,wtedy moze by starczylo na skromne wakacje dla 5-osobowej rodzinki.Bardzo cięzko pracują ,często po godzinach za friko,czas cos tu zmienic,lekarze dostają za dyżury kase a oni nic (nalezy sie dzien wolny ktorego nikt nie odbiera bo terminy...).Pozdrawiam wszystkich gliniarzy!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.