niedziela, 21 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 9815 wyświetleń

Wiesci z ZS nr 2

Konkursowy kwiecień w ZS Nr2

 

Finał regionalny konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości edycja 2013 został rozstrzygnięty na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku 18 kwietnia 2013r. To podwójny sukces uczennic Technikum w Zespole Szkół Nr 2 w Grajewie; zespół w składzie: Magdalena Iwanczewska, Karolina Pawełkowska i Paulina Purwin po zakwalifikowaniu się w rozgrywkach międzyszkolnych (wymagający przygotowania rozwiązania Case Study) – finałowo uplasował się na czwartej lokacie województwa. To awans wobec pozycji zajętej przez szkołę w NZP 2012, i przybliża nas do udziału w finale krajowym następnej edycji.

(Fot 1.2.)

 

22 kwietnia w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Grajewie tworzący Klub GIG 2 uczestniczyli w Gali zakończenia 11 edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Podczas uroczystości Paulina Borawska, Justyna Malinowska, Karolina Merska i Artur Sztachelski odebrali nagrody i wyróżnienia za I miejsce w rankingu regionalnym – wygrywając tym samym rywalizację województwa podlaskiego. Warto podkreślić, iż to kolejna edycja SIGG, w której Zespół Szkół Nr 2 z Grajewa tworzy wspaniałą historię osiągnięć, rywalizując wśród najlepszych klubów z całej Polski.

(FOT 3,4,5)

Wielkie Gratulacje i podziękowania uczestnikom za wspaniałą rywalizację.

 

 

 

Opiekun uczniów

Tomasz Cebeliński

 

Komentarze (3)

Gratulacje Karolina!!!

Gratulacje dla całej ekipy i Pana Tomka :)

Popieram ;) Gratulacje Karolina

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.