niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 10950 wyświetleń

"Wielki Brat" czuwa !

Działa już sieć monitoringu wizyjnego wewnętrznego i zewnętrznego w Publicznym Gimnazjum Nr 3 oraz Szkole Podstawowej Nr 4 w Grajewie.

Przestrzeń wokół szkół jest cały czas monitorowana sprzętem wysokiej klasy. Boisko, ogrodzenie oraz wszystkie wejścia obserwuje łącznie 10 kamer. Pozostałych 6 urządzeń znajduje się wewnątrz obu szkół. 
Wszystko jest rejestrowane.


e-Grajewo.pl

Komentarze (8)

żal :/ niedlugo oddychac nie bedzie mozna:/

to jeszcze bez monitoringu PG1 zostało. Ale co się dziwic jak tam jest tak spokojniei im to nie jest potrzebne a zreszto kto by chciał podpaćś takiemu dyrektorowi, który i tak jest SPOKO. POZDRO dla niego

PG1 nie ma i nie będzie miało monitoringu bo Dyrektor nic nie robi,np wykonywano zmianę pokrycia dachowego wcześniej a teraz niedawno Pan Dyrektor zauważył że więźba nie nadaje się oj oj

hei co z tego że jest moniting ? nie rozumiem ? paliliśmy pod szkoła... tak .... zamontowali monitoring haha ... nic sie nie zmieniło . :) kto chce to i tak zapali bez żadnych konsekwencji .
elo

hehe popieram:) z dyrektorem z PG1 lepiej nie zadzierac:D ale ja problemow niggy nie mialam:) pozrowienia:*

Aj już bez przesady.
Oddychac nie mozna?
A robisz cos zlego ze kamery ci przeszkadzaja?

dyrektor jako osoba jest spoko ale czasem naduzywa swojego stanowiska np w skzole:D:D: przy wymierzaniu kar

a cowygadacie dyrektor jest spoko i nikt nie powie ze jest inaczej a jaknie ma monitoruingu to znaczy ze to jedynydyrektor ktory umie zadbac oswoa szkole uczniow i nie jest potrzebny moz\nietoring...widzac gdzie jestdobra dyrekcja i jak jest w ktorych szkolach...elo pozdro dla Pana Darka:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.