piątek, 3 lutego 2023

Kultura i rozrywka

Wieści z ZS nr 2

„Razem być. Ładniej żyć. Przestańmy kryć sympatii nić…" – w absolutnie niezwykły sposób wyśpiewała Zuzia Komor! Te kilka słów, to nie tylko poruszający tekst piosenki, jakiej mogliśmy wysłuchać na podsumowaniu obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz działań Wolontariuszy w Jednostce. To swoiste credo naszej społeczności – społeczności szkolnej i społeczności z całego powiatu grajewskiego.

 

To też przypieczętowanie wielu działań młodzieży w ciągu trzech miesięcy, zbudowania pięknych relacji a wreszcie osiągnięcia konkretnych celów.

Szczegółowe sprawozdanie i efekty, wkrótce na stronach internetowych naszej szkoły, ale już dziś musimy powiedzieć – dziękujemy! Nie sposób tu wymienić wszystkich, którym słowa podziękowań należą się najbardziej. Nie wszyscy też, chcąc pozostać w cieniu, oczekują wielkich słów i wielkich gestów…

Niemniej powinno wybrzmieć, że jeśli wydarzyło się dobro – to tylko dzięki ludziom dobrej woli.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.