sobota, 25 maja 2024

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 10708 wyświetleń

Wieści z Radziłowa

Projekt filmowy z Radziłowa 2-krotnie nagrodzony!

W konkursie organizowanym przez MillionYou  wystartowało ponad 230 grup filmowych z całej Polski. Nagrody trafiły do 8 teamów. Wśród nagrodzonych prac znalazł się film autorstwa uczniów z Gimnazjum w Radziłowie. Praca ta znalazła się w gronie 12-tki nominowanych, co  równoznaczne było z przyznaniem nagrody pieniężnej w wysokości 1000 zł dla uczniów tworzących zespół.


Odrębną nagrodę przyznano w głosowaniu publiczności.  Każda osoba mogła oddać tylko jeden głos. Po publikacji wyników okazało się, że  „Edukacja 2043” – projekt filmowy z Gimnazjum w Radziłowie zdobył największą liczbę głosów. Tym samym młodzi adepci sztuki filmowej otrzymają kolejną nagrodę – tym razem w wysokości 500 zł.
Oto skład zwycięskiego teamu (w kolejności alfabetycznej): Ewa Chrzanowska, Magdalena Chrzanowska, Natalia Chrzanowska, Aleksandra Ekstowicz, Edyta Darwicka, Marta Grajewska, Karolina Gutowska, Weronika Kacperska, Aleksandra Koniecko, Aleksandra Konopka, Karolina Malinowska, Jakub Mroczkowski, Katarzyna Rogowska, Katarzyna Tokarzewska, Dawid Tokarzewski i Patrycja Żbikowska.


Gorąco dziękuję Redakcji Portalu e-Grajewo.pl, który bezinteresownie wspierał nas w działaniach oraz wszystkim  tym,  którzy  zagłosowali  na film autorstwa radziłowskiej młodzieży.  Wyniki pokazały, że  Wasz wybór był strzałem w 10-tkę!


Zbigniew Mroczkowski

Komentarze (2)

Gratuluję Uczniom i całemu Gimnazjum w Radziłowie Sukcesów, ale przede wszystkim Wspaniałego Nauczyciela!!!

Gratulacje miło czytać że dawna moja szkoła zwycięża i reprezentuje tak wysoki poziom jeszcze raz gratulacje uczestnikom, opiekunowi i Dyrektorowi.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.