sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10057 wyświetleń

Wieści z policji

23.10.08 r. o godz. 6.45 na trasie 61 Grajewo - Popowo doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kierujący samochodem  marki VW Golf  mieszkaniec Tarnowskich Gór nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w samochód marki Fiat Ducato. Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 300 zł.

24.10.08 r. o godz. 14.30 mieszkaniec gm. Wąsosz poinformował telefonicznie, że na drodze Szczuczyn - Niećkowo doszło do zderzenia samochodu osobowego z  motorowerem. Policja ustaliła, że kierujący motorower mieszkaniec gm. Wąsosz dokonał niebezpiecznego skrętu w lewo, w momencie gdy był wyprzedzany przez samochód marki Daewoo Lanos.  W wyniku zdarzenia kierujący motorowerem doznał obrażeń ciała. Z ustaleń wynika, że był trzeźwy. ( foto 1)

24.10.08 r. właścicielka sklepu wielobranżowego przy ul. Mickiewicza w Grajewie powiadomiła, że ok. godz. 10.00 trzech mężczyzn  weszło do sklepu pod pretekstem dokonania transakcji kupna części elektronicznych. Wykorzystując  nieuwagę personelu sklepu, złodzieje dokonali prawdopodobnie kradzieży 700 dolarów z torebki pozostawionej za biurkiem. Trwają poszukiwania złodziei.

24.20.08 r. o godz. 17.45 w Klimaszewnicy został zatrzymany do kontroli drogowej  kierujący rowerem mieszkaniec gm. Radziłów. Został poddany badaniu na trzeźwość. Miał 2,46 ‰ alkoholu we krwi.

e-Grajewo.pl
 

Komentarze (1)

DLACZEGO KIERUJĄC ROWEREM POD WPŁYWEM ALKOCHOLU POLICJA ZABERA PRAWO JAZDY?MOIM ZDANIEM WYSTARCZYŁOBY UKARAĆ MANDATEM.PRZECIEŻ JAK ZDAJEMY EGZAMIN NA PRAWO JAZDY TO NIE NA ROWERZE.........

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.