środa, 8 lutego 2023

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 5299 wyświetleń

Wieści z PG nr 2

W dniu 12 października 2016 roku Samorząd Uczniowski Publicznego Gimnazjum nr 2 w Grajewie wykazał się kulinarnie, w związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej. Zarząd, kilku przedstawicieli rad klasowych oraz opiekun SU postanowiło upiec ciasteczka pieguski dla kadry nauczycielskiej jako wyraz wdzięczności za trud włożony w edukację młodzieży.  Słodki poczęstunek powstał w szkolnej pracowni gastronomicznej. Następnego dnia tj. w czwartek  13 października w pokoju nauczycielskim znalazł się efekt prac uczniów.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia zdrowia, szczęścia, cierpliwości do uczniów i spełnienia zarówno w życiu zawodowym jaki i prywatnym.  Pomysł spotkał się z aprobatą Kadry Pedagogicznej, która była zachwycona takim, jak sama podkreślała niezwykle smacznym wyrazem wdzięczności.

Społeczność Zespołu Szkół Miejskich nr 2 pragnie przesłać serdeczne życzenia wszystkim pracownikom oświaty, aby swoją pracę wykonywali zawsze z radością i spełnieniem.  

poniedziałek, 6 lutego 2023

Finalistki Konkursu Miss Polonia

poniedziałek, 6 lutego 2023

Grajewo. Spotkanie autorskie

Komentarze (2)

Zyczymy aby było więcej nepotyzmu .............

Juz chyba wystarczy swoich najblizszych

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.