wtorek, 21 września 2021

Kultura i rozrywka

Wieści z Klubu Seniora

Wieści z Klubu Seniora

6 czerwca 2017 r. w Klubie Seniora gościła młodzież i wychowawcy z Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie. Spotkanie było okazją do świętowania Dnia Dziecka. Nie zabrakło życzeń dla gości,  słodkiego poczęstunku i konkursów, w których z młodzieżą rywalizowali seniorzy. Młodość w konkurencjach zwyciężyła. Jedną z atrakcji był młodzieżowy turniej tańca, podczas którego wybrano króla i królową parkietu.
Zwycięzcom wręczyliśmy korony i obdarowaliśmy ich upominkami. Oba pokolenia, młodych i starszych, zdecydowanie łączy taniec, dlatego nie było zaskoczeniem, że wszyscy najchętniej bawili się przy muzyce.


Nie obyło się bez niespodzianki. Zakon Franciszkanek, działający przy parafii Świętej Trójcy w Grajewie, zakupił dla uczestników czekoladki, które wręczyła pani Anna Wyszyńska. Z kolei uczniowie podarowali seniorom wykonane przez siebie rękodzieło.
Cieszymy się, że Dzień Dziecka był okazją do kolejnej już, udanej integracji międzypokoleniowej.  - opisuje Irena Wojsławowicz

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.