Sport

  • 7 komentarzy
  • 10163 wyświetleń

Wieści z boisk 19-20 VII

Sobota
Przygotowująca się do nowego sezonu IV ligi drużyna Wissy rozegrała w dniu wczorajszym kolejny sparing.
Przeciwnikiem drużyny Wissy  był zespół  Promienia Mońki. Mecz zakończył sie zwycięstwem gospodarzy  4:0 (2:0). Bramki dla  drużyny ze Szczuczyna zdobywali: I.Piwko, W.Łapiński, P.Świderski , P.Marcinkiewicz. 
Zespół  Wissy wystąpił w składzie: Zyskowski, Walendzik , Dobrzycki P. Doliwa A, Doliwa D, Dobrzycki M,Świderski  Ł, Piwko I, Łapiński, Świderski E, Jakubczyk.
II połowa: Wiktoruk, Świderski P, Piwko A, Piwko  P, Sobolewski,  Moczadło,  Bagiński,  Marcinkiewicz, Wojsław.

Warmia Grajewo zremisował  z Wigrami Suwałki w meczu wyjazdowym.
Wynik 0:0
Wigry: Masłowski (46 Barwicki) - Bucholc, Makarewicz, Rogoziński (46 Niewulis), Bajko, Makuszewski, Danilczyk (46 Juzwa), Rybkiewicz (46 Walicki), Nowak (27 Lauryn), Świerzbiński (46 Pomian), Ołowniuk (46 Stasiak).
Warmia: Gieniusz (74 Kulgawczuk) - Arciszewski (59 Ostaszewski), Piłatowski, Kawalko, Tuzinowski (46 Dańko), Strzeliński (76 Jasielczuk), Górski (52 Tuzinowski), Gosk, Mirva (75 Dulgis), Lewosz, Kozikowski (46 Śliwa).


Niedziela
Drużyna amatorów z Grajewa wygrała kolejny mecz kontrolny. Tym razem pokonała 4:1 piłkarzy z Ełku.
Grajewo "Amatorzy" - LZS Lega Ełk  4:1  ( foto)

e-Grajewo.plniedziela, 21 lipca 2024

Warmia Grajewo wygrywa z MKS Mazur

wtorek, 16 lipca 2024

Mecz WARMIA - MAZUR (20.07)

Komentarze (7)

WARMIA grała z Wigrami- ciekawe czy e-grajewo zna przynjmniej wynik. Sądząc po zaangażowaniu- w powiecie główną główną siłą jest Wissa oraz amatorzy Józka M. Ciekawe jakie wyniki zapadły w Niećkowie i Wojewodzinie ?

WARMIAK toć jest napisane . Potrafisz czytać ze zrozumieniem? A że inne drużyny grają to masz za złe im tego? Niech gra Wissa Amatorzy i wszyscy pozostali boli to ciebie? W przeciwieństwie do Ciebie oni ruszają się a nie gniją przed kompem i wyrażają swoją frustrację jak dzieci neostrady.

AMATOR-ze!- możecie grać i z pięć razy dziennie - byle wam serducho wytrzymało. Nic nie zmieni faktu, że to WARMIA jest klubem -wizytówką Grajewa. Swoje frustracje i kompleksy wypoć na boisku, a o moje IQ bądź spokojny- sprawdź swoje.

Brawo WARMIAK !! Nie wiem po co pisac o jakis turniejach smiesznych .Graja to niech graja a nie zdjecie im robic jak by gwiazdami byli. To moze podejdziecie pod moj blok i mi pare fotek zrobicie jak dzieci pod smietnikami grja .

Masz rację Warmia jest wizytówka miasta tego nie kwestionuję Wynik miałeś napisany a ty KS 1924 sam jesteś smieszny jak pajac

KS 1924 cieciu ty cos czuje ze nawet pilki kopnac nie umiesz ani grac wiec stoj psyk grzebiecie wielce mi tu Warmia co stadion wybudowala na 2 lige a ledsie utrzymuja hahaha parodia

brawo amator jestem z toba . a warmiak jak takis kozak to ty gdzie grasz he pajac

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.