Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 2172 wyświetleń

Świąteczne iluminacje rozświetlają miasto

W Grajewie, podobnie jak w latach poprzednich, bożonarodzeniowe dekoracje pojawiły się na początku grudnia. Centrum miasta zdobi zaprzęg świętego Mikołaja, świetlna fontanna, anioły oraz okazały prezent i bombka. Efektowna iluminacja stanęła w Parku Solidarności, klimatycznie zrobiło się też wzdłuż najpopularniejszych szlaków komunikacyjnych.


-  Wydatki na świąteczne ozdoby i iluminacje utrzymujemy na poziomie z ubiegłego roku. Przy modernizacji oświetlenia ulicznego należało wyodrębnić gniazda do podłączenia ozdób i gro środków przeznaczono na ten cel. Z planowanych inwestycji oświetleniowych zamierzamy jeszcze przed świętami podświetlić mural na budynku zlokalizowanym w parku przy ul. Wojska Polskiego, a kolejne, nowe ozdoby zapewne pojawią się w już w przyszłym roku - wyjaśnia nam Maciej Bednarko, zastępca Burmistrza Miasta Grajewo.

 

e-Grajewo.pl 

 

Komentarze (4)

Wie ktoś co będzie na miejscu LIDLA?

Do Grajewianka będzie to większy x-kom połączony z żabką.

Przy bloku 29 na Południu rośnie choinka i są na niej świeczki bąbkowe które nie działają? ????

Może Dworzec PKP..

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.