Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 11949 wyświetleń

Warsztaty koralikowe

W przededniu wakacji, dyrekcja PG nr 1, aby zachęcić uczniów do wspólnego spędzenia ostatnich chwil w gronie kolegów i nauczycieli zaprosiła artystę, który uprawia bardzo rzadką sztukę. Dariusz Gołębiewski jest prawdopodobnie jedną z trzech osób w Polsce zajmująca się wyplataniem ozdób z koralików.

- Młodzież była żywo zainteresowana zorganizowanymi warsztatami. Pan Dariusz, który prezentowal swoje wyroby - bransolety, naszyjniki, pierścionki i inne przepiękne ozdoby, wprowadzał uczniów w techniki wyplatania. Podziw wzbudziło przedsięwzięcie, jakim było wykonanie w ciągu 11 miesięcy sukni z koralików dla Justyny Steczkowskiej (wystąpiła w niej na gali "Fryderyków") – powiedziała nam Elżbieta Maria Wąsik dyr. PG 1 w Grajewie.


e-Grajewo.pl


wtorek, 5 grudnia 2023

Wieści z Niećkowa

Komentarze (8)

te warsztaty były biste :D następnym razem też napewno pójde :D:)

prawda Olu ;) warsztaty były super!! mam nadzieję, że w przyszłym roku będą również :D

Git warsztaty, oby wiecej ich :))))))

ja tam byłam i zaczepiście było nieżałuje że tam poszłam

zrobiłam sobie dwie bransoletki każdy mógł wziąc to co sam zrobił, były świetne wyroby do kupienia, dość drogie niestety

no no przyznam fajne byly te warsztaty tylko szkoda ze tak krotko jaki prypal nawet na zdjeciu jestem:D pozdrawiam wszystkich z pg 1 3mta sie ziomki i wspomnijcie tam kiedys o nas pa

zeby nie pod koniec roku bo znowo nie skozystam

fajnie było :P p.s. dobrze że mnie ktoś na fotce zasłonil i fajnie że nasz dziennik sfotografowali :P

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.