niedziela, 14 sierpnia 2022

Sport

Walne Zebranie KS Warmia -wideo

Zebranie sprawozdawcze grajewskiej Warmii

   W środowe popołudnie (28 III) w Grajewie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Klubu Sportowego Warmia. Przybyli na nie członkowie i sympatycy klubu oraz władze samorządowe z Adamem Kiełczewskim – burmistrzem miasta. Głównym tematem było sprawozdanie z działalności za ubiegły rok w zakresie sportu i finansów.

     Miniony rok był bardzo udany pod względem sportowym. Mimo trudnej sytuacji finansowej i kadrowej zespół pod okiem grającego trenera Marcina Strzelińskiego w rozgrywkach sezonu 2011/2012 zajął piąte miejsce. Jesień to też pasmo sukcesów, bo Warmia kilka tygodni była liderem jesiennej rundy. Ostatecznie skończyło się na drugim miejscu co wszyscy zgodnie uznali za bardzo dobry wynik. Dyrektor Klubu podczas czytania sprawozdania serdecznie podziękował władzom miasta i radnym za wielkie wsparcie finansowe, dzięki któremu klub istnieje i prowadzi działalność.

   Natomiast finanse Warmii w ub. roku to budżet na poziomie 316 822 zł 38 gr na co złożyły się pieniądze z Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego oraz wpłat od sponsorów. Wydatki to 315 480 zł 54 gr. Na tej podstawie Komisja Rewizyjna pozytywnie zaopiniowała wniosek o udzielenie absolutorium Zarządowi. I zostało ono jednogłośnie udzielone.

   W dyskusji burmistrz A. Kiełczewski pogratulował osiągnięć i zadeklarował dalszą pomoc dla Warmii, co spotkało się z wielkim uznaniem i dobrze rokuje na przyszłość. Wybrano też trzech delegatów na Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy Podlaskiego ZPN, na który pojadą: Krzysztof Piekarski, Marek Senderacki, Paweł Myszkowski.

    W październiku odbędzie się walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze KS Warmia.
                     WJ             czwartek, 11 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.