poniedziałek, 4 grudnia 2023

Szczuczyn

Wakacje w pełni

W Miejskim Domu Kultury w Szczuczynie trwają zajęci z dziećmi w ramach programu „Wakacje z MDK”. W drugim tygodniu odbyły się zajęcia w ramach gier i zabaw z językiem angielskim które prowadziła Pani Ewa Tarasiewicz.

Dzieci miały możliwość zaprezentowania aktorskich umiejętności w ramach interpretacji czytanych bajek przez Panią Halinę Wasilewską. Wiele radości i walki wykazywały w trakcie rywalizacji sportowej.

GALERIA ZDJĘĆ

Duże wrażenie wywarło spotkanie z Burmistrzem Szczuczyna Arturem Kuczyńskim w siedzibie Urzędu Miejskiego. Poznając miasto dzieci odwiedziły Spółdzielnię Inwalidów, gdzie zostały zapoznane przez Panią Hannę Laszczkowską z produkcją mydła i środków czystości. Otrzymały także egzemplarze wyrobów. Tydzień wakacyjny zakończył się wycieczką do Centrum Szkoleniowo-Rekreacyjnego „Knieja” pod Rajgrodem, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Barbary Kumkowskiej. W wypoczynku nad jeziorem oprócz dzieci wzięły udział integracyjnie również opiekunowie i rodzice.


Tekst: Andrzej Szabelski

 

poniedziałek, 27 listopada 2023

Turniej Szachowy dla WOŚP w Szczuczynie

środa, 22 listopada 2023

Akcji krwiodawstwa (01.12)

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.