Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10094 wyświetleń

W Radziłowie będzie cieplej

Gmina Radziłów otrzymała 663.842,57 zł dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na zadanie obejmujące swym zakresem termomodernizację Szkoły Podstawowej w Radziłowie i sali gimnastycznej. Za te pieniądze wymieniono całość stolarki okiennej (280 okien) i drzwiowej, wykonano elewację budynków, modernizację kotłowni olejowej.

Wykonano również nową instalację centralnego ogrzewania, zamontowano kolektory słoneczne (ciepła woda użytkowa). Przewiduje się oszczędność oleju opałowego w około 40%.
Wartość całej inwestycji 1.566.689,78 zł.

fot. http://gminaradzilow.pl

 

piątek, 30 września 2022

Odwołane VI Regaty Żeglarskie OSP

czwartek, 29 września 2022

Ełk. Samochód osobowy uderzył w budynek

Komentarze (5)

Jaki sukces !!!! przecież niedawno ją zbudowano i już wymiana stolarki ? ,

A dlaczego nie podano Wykonawcy?

Oknami w czasie deszczu lała się woda, wiatr hulał w klasach a firanki fruwały jak baletnice. Tak wyglądała niedawno zbudowana szkoła.

Marnotrawienie środków publicznych. Żadna modernizacja kotłowni olejowej nie przyniesie oszczędności. Czas na gaz ziemny!

Oszczędności będą już na tym, że oddzielny obieg zrobiono na mieszkania prywatne, które znajdują się w szkole i nie trzeba będzie ogrzewać całego budynku, aby utrzymać temperaturę pokojową nawet w dni wolne od zajęć.
Gratulacje dla Wójta w związku z pozyskaniem KOLEJNEGO dofinansowania i dla Rady Gminy Radziłów za podejmowanie trafnych decyzji sprzyjających rozwojowi gminy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.