sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 9902 wyświetleń

Uwięziona kawka

7 czerwca br. około godz. 11.00 dyżurny grajewskiej jednostki Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o nietypowym zdarzeniu. Na drzewie w jednym z ogródków przy bloku nr 31 na os. Południe utknęła zaplątana kawka.

Ptak skrzecząc szamotał się na wszystkie strony. Czarne ptactwo zlatywało się i broniło uwięzionego "członka rodziny". Niektóre, bardziej agresywne atakowały przechodniów. Przeraźliwy hałas był dość uciążliwy. 

Przybyłe na miejsce służby ratownicze uwolniły kawkę i odwiozły wycieńczoną do lecznicy dla zwierząt.


fot. e-Grajewo.pl

 

Komentarze (8)

Ptaki part II Alfreda Hitchcocka.

Cieszę się, że w Grajewie też czasami reaguje się na nieszczęście zwierząt.

Wszyscy mówią , że bloki z wielkiej płyty są nie trwałe . Popatrzcie na ten , nic nie zmienił się od lat 70-tych ubiegłego stulecia .

Szkoda że taki mały wóz strażacki pojechał trzeba było zadysponować większy ??????????????????????

Blok sie nie zmieni bo tak działa Spółdzielnia..i o Niej to świadczy jak wygladają bloki...blok sam sie nie zmieni..wszystko to co sie zadzieje,.. to ludzie i ich chęć działania...W Ełku to najlepiej widaC..a reakcja na nieszczescie zwierzat..brawo ..każdy ma prawo zyC

Grajewska straż nareszcie mogła coś zrobić dobrze a to rzadkość.

Siewca w D... byłeś G.... widziałeś . Nie chce mi się z byle kim dyskutować

ale jak ktoś nie wie najwięcej ma do powiedzenia; niech weźmie nawet tę drabinę rozkładaną z 50 metrów na swojego opelka pewnie albo fiacika to będzie wiedział, że innym sprzętem się nie da przyjechać, nawet do takiego małego zwierzątka :)!

o jakby w słuchawce usłyszał a zdejmijcie sobie tego ptaszka sami to by dopiero szum się zrobił, zieloni by zawału dostali; gdzie tu prawa zwierząt?


Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.