piątek, 29 września 2023

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10455 wyświetleń

Uwaga! Wypadki na drogach

24 czerwca br. po godz. 13.00 na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Rajgród (ul. Warszawska) doszło do zdarzenia drogowego. Cztery osoby zostały poszkodowane.

W wyniku rozpoznania wstępnego ustalono, że zderzyły się cztery pojazdy, w tym dwa samochody osobowe Dacia Logan i Suzuki Grand Vitara , samochód ciężarowy – cysterna do przewozu mleka (bez ładunku) oraz samochód dostawczy marki Iveco (chłodnia do przewozu artykułów spożywczych). W wyniku zaistniałego zdarzenia, cztery osoby podróżujące Grand Vitarą - dwie osoby dorosłe (rodzice) i dwoje małoletnich dzieci, po udzieleniu pierwszej pomocy na miejscu zdarzenia, zostali przetransportowani do Szpitala Ogólnego w Grajewie.

W czasie prowadzenia działań ratowniczych ruch na drodze w obrębie miejsca akcji odbywał się wahadłowo. Działania ratownicze przez 3 godziny prowadziły zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Rajgrodzie.


 

czwartek, 28 września 2023

Grajewo Kino. "Zielona granica" (21-22.10)

Komentarze (5)

Chyba nie te zdjęcia...

Ale to nie są chyba te zdjęcia

Szanowni kierowcy dużych aut!
Już 3razy na drodze do jeziora w Toczyłowie w porannych godzinach prawie do rowu spycha mnie jadąca z dużą prędkością cysterna do przewozu mleka. Mam spisane jej numery rej. i jeżeli jeszcze raz się to powtórzy to obiecuję , że zawrócę i sam sprawę załatwię?
Dziwny chuligan?

dlaczego nie ma zdięć z miejsca zdarzenia????

o jakie bystre e-grajewo nawet juz usuneli zdjecie nie pasujące do tematu hahah szkoda ze wszystkiego co sie do was pisze nie bierzecie do siebie tak na poważnie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.