niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 12149 wyświetleń

Uwaga! Grasują włamywacze


Dziś doszło do próby włamania do jednego z mieszkań na os. Południe w Grajewie. Na miejscu mundurowi stwierdzili uszkodzenie futryny oraz zamka. 

Apelujemy do mieszkańców o czujność i zgłaszanie na Policję przypadków, gdy w naszej najbliższej okolicy pojawią się dziwnie zachowujące się osoby postronne. To może być znak, że grasują włamywacze.

 

Komentarze (12)

Po co wam cokolwiek zgłaszać skoro wy zawsze jesteście po czasie gdzie były patrole interwencyjne ja się pytam? A jak już się coś wam zgłosi to umarzamy śledztwo bo brak dowodów, tylko spiszą, że tego i tego dnia zamek uszkodzony notatka i dziękuję

tylko mandaty umieja pisac /

jasne, a kiedy był właściciel kiedy się włamywali? co maja zrobić skoro właściciel i sąsiedzi nikogo i niczego nie widzieli? Co wtedy ma policja zrobić? Szukaj wiatr w polu, więc nie wiem, po co te złośliwości?

Michale nie masz zielonego pojęcia, a się wypowiadasz. Myślisz, że KPP Grajewo jest w stanie patrolować CAŁE miasto w tym samym czasie? Zgłoś się do agencji ochrony, ale i to nie ustrzeże Cię przed włamaniami w 100%.

Spółdzielnia Mieszkaniowa powinna zainstalować kamerki na klatkach i problem z głowy

Do Michał a i ///: Właśnie różne informacje powiązane ze sobą mogą doprowadzić do schwytania przestępców i uchronienia nas przed nimi.

Michał ile ty masz dziecko lat ? Myślisz ze Policja organ ścigania i walki z przestępczością niema co robić tylko czeka na telefon od Michała kiedy mu coś się stanie i zadzwoni na policje a druga sprawa policja nie stoi tylko jeździ i jak dzwonisz to wiadomo ze trzeba poczekać może akurat gdzieś indziej panowie są teleportacji nie maja i w 1 sekundę się nie zjawia . A spisać musza i notatkę zrobić aby potwierdzić danego dnia interwencje jak tobie nie pasuje po prostu nie dzwon na policje i załatwiaj swoje sprawy sam A CO DO MANDATOW JESTEM ZA NIECH PISZA PIJAKOM MANDATY JAK STAC GO SIE NAWALIC JAK SZPADEL TO I NA MANDAT ZNAJDZIE SIE :)

Popieram Michała myślę że nie mają nic innego do roboty. "organ ścigania i walki z przestępczością"-to żart prawda?

Michał ma rację!! Nie rozumiem od czego jest policja od gnębienia za nie przechodzenie po pasach? Przypominam, że tych włamań na posesje i do bloków już sporo było w naszym mieście i jakoś nie znaleźli sprawców do tej pory...

Tak, a w hameryce CSI po zapachu bąka potrafi znaleźć przestępcę. Jak nasza policja jest tak bezradna wobec złodziei to jak my jesteśmy przygotowani na atak terrorystyczny? Może znów tylko super propaganda jak przez wojną w stylu "nie oddamy nawet piędzi"

Do Michała cz ty masz trochę pojęcia jak w policji się pracuje.najlepiej i najchętniej bym widziała ciebie i żebyś tak mądrzył się jak PiS obecnie ...powodzenia ...czytelniczka

Jak takiego włamywacza zastanę w swoim domu, to mogę śmiało go zabić, a ciało zakopać w ogródku. Kto będzie szukał go u mnie? Przecież nikt nie mówi: ,,Mamo wychodzę na (ulica) coś zwędzić. Wrócę o trzeciej."

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.