czwartek, 28 października 2021

Kultura i rozrywka

"Uwaga! Dziecko na wakacjach"

Na przełomie maja i czerwca 2011 roku Purzeczko - Grupa Securitas Sp. z o.o. już po raz drugi zorganizowała program edukacyjny dla dzieci, który został przeprowadzony w zaprzyjaźnionych przedszkolach na terenie województwa podlaskiego.


Cykl spotkań pod tytułem „Uwaga! Dziecko na wakacjach” jest kontynuacją zeszłorocznego programu „Uwaga! Dziecko na drodze”, podczas którego uczyliśmy dzieci podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze.

Tym razem chcemy zwrócić uwagę dzieci oraz ich rodziców na niebezpieczeństwa jakie czyhają podczas wakacji oraz pokazać jak najlepiej się przed nimi ustrzec.

Naszą tegoroczną akcję wspierają – bohaterki filmu animowanego Toy Story, które uczą dzieci podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Podczas spotkań dzieci otrzymują edukacyjne malowanki, które poza częścią rysunkową zawierają najważniejsze informacje dotyczące tego na co należy zwrócić szczególna uwagę, aby wakacje minęły radośnie i bezpiecznie oraz opaskę na rękę, która przydaje się gdy dziecko się zagubi.

Zapraszamy na fotorelację na stronie www.purzeczko.pl, skąd można również pobrać malowankę.

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.