wtorek, 25 stycznia 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11945 wyświetleń

Uwaga - ślepa uliczka

Już w tym tygodniu przy wjeździe na ul. Nowo Osiedle z Konstytucji 3 Maja w Grajewie pojawi się znak informujący kierowców o braku przejazdu. Część kierowców, która nie wie, że właściciel posesji postawił słupki uniemożliwiające przejazd zmuszona jest do pokonywania tej wąskiej, a dość długiej uliczki „na wstecznym”. 

- Ulica Nowo Osiedle w Grajewie zawsze była ulicą bez przejazdu, ponieważ kończyła się prywatnym podwórkiem. Właściciel posesji przez wiele lat umożliwiał przejazd, dlatego gdybyśmy wcześniej postawili znak, że ulica jest nieprzejezdna wprowadzilibyśmy kierowców w błąd. Teraz, kiedy postawiono zapory znak informacyjny na pewno zostanie ustawiony – powiedział nam naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Bogdan Wojsławowicz.

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ogłoszenie: Praca dla informatyka w KPP w Grajewie

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Komentarze (8)

spi pan i pańscy pracownicy. Droga jest juz nie przejezdna od ponad miesiąca czasu, a znaków w dalszym ciagu jest brak.

Te słupki stoją tam juz chyba ze 2 lata...ale macie zapłon :P

Wreszcie ktoś się obudził właściciel postawił zapory już kilka miesięcy temu gratulacje za refleks

to jak ja teraz do Lipy dojade?


proszę oznakować ten wjazd równierz od strony ulicy Koszarowej, i wiele jeszcze innych wjazdów i przejazdów na terenie miaasta panie Bogdanie, tym bardziej że Pan tam bardzo blisko mieszka. Brać kasę to przynajmniej nie za poronione pomysły ( znam Pana z lepszej strony i głosowałem za lepszym a nie popieprzym.

No no właśnie.Idąc tą ulicą zauważyłem ,że nie ma odprowadzenia wody deszczowej a jest położony asfalt.Czy ktoś złamał przepisy? Dlaczego na innych ulicach w naszym mieście nie dba się o ludzi tylko w czasie deszczu nie można przejść,nie mówiąc już po ,paprając się po błocie.Hmmm no fakt,zależy kto mieszka przy tej ulicy i przepisy są do ominięcia.

sasiad jestes nienormalny. pan bgdan moim zdaniem robi najwiecej z tych wszystkich urzedasow. konkretny facet.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.