poniedziałek, 20 września 2021

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 10562 wyświetleń

Twoja opinia o mieście

Twoja opinia o mieście

W okresie od 11 do 30 czerwca br. Urząd Miasta w Grajewie przeprowadzi badania ankietowe wśród mieszkańców naszego miasta. Projekt ten jest pierwszą częścią prac nad aktualizacją „Strategii rozwoju Grajewa na lata 2007-2015”. Realizując badania ankietowe UM chce poznać opinie grajewian co do zmian, jakie należy przeprowadzić w mieście w najbliższych latach.

Kwestionariusz ankiety jest wyłożony w Urzędzie Miasta Grajewo (ul. Strażacka 6a). Ma on strukturę zamkniętą, więc wzięcie udziału w badaniu nie zajmie więcej niż 10 minut.

Ankieta - Grajewo w opinii swoich mieszkańców

Ankieta - Grajewo w opinii młodzieży

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w akcji.

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (8)

Urzędnicy niech się przejdą po mieście tam gdzie ludzie najczęściej chodzą i przy średnim IQ sami dojdą do właściwych wniosków. Nigdy oczywiście się nie zrobi wszystkiego od razu ale można sporządzić listę potrzeb i harmonogram realizacji zadań wg potrzeb, kosztów i możliwości. Raz w roku można wprowadzić korektę co do terminu wykonania zadania ale nie celowości wykonania. Na początek polecam drogę prowadzącą na ul Elewatorską od strony Koszarówki (zakręt między przejazdami kolejowymi) Policja patrolująca ten odcinek winna albo go zamknąć jako niebezpieczny albo zmusić środkami administracyjnymi zarządcę tego odcinka do naprawy. Taka sytuacja dotyczy innych odcinków dróg wokół dużych zakładów.

Jest jeden problem tej sprawy.Rodowitych grajewiaków z dziada pradziada już mało zostało,którzy mieliby wiele do powiedzenia na ten temat.

kamis czyli ktoś kto nie jest grajewiakiem z dziada pradziada, a mieszka w tym mieście nie może twoim zdaniem się wypowiadać.

osobiscie lubie to miasto ;) kazdy narzeka ze nuda ze brzydko...ble ble ale sa i jakie fajne strony naszgo Grajewka???kto nie mieszkała w warszawie nie zna ceny naszego miasta "bezcennego". szkoda ze nie ma hgdzie an spacer isc ...ale nie jest źle. narzekajacych ciągle pozdrawiam

Grajewo potrzebuje restauracji parku przy ul. Strazackiej. Nowe lawki, chodniki, oswietlenie i calkiem przyjemnie moznaby tam posiedziec wieczorem.

Niestety dziura kulturalna, więcej kultury ale bowiem ona jest kluczem do życiowego entuzjazmu...

nasze miast jest bez sensu nic nie umiecie zorganizować mój brat w konkursie z okazji dnia dziecka dostał przeterminowaną modelinę cyrki i nic więcej

Plac nieposległosci a w nim mieszkancy i cała okolica ul traugutta, przy hadesie w czworaku typy z pod ciemnej gwiazdy pozostawia wiele do życzenia nie warto tu mieszkać za dużo agresji w tym mieście zaczepianie i wyzwiska od róznych najlepiej sie nie odzywać ale tak żyć sie nie da

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.